INDIANA LINE NOTA 260X - ořech
  • Doprava zdarma

INDIANA LINE NOTA 260X - ořech

Výrobce: Indiana Line

Indiana Line Nota 260 X  je regálový model zcela nové řady Nota X.

Barevné varianty
Skladem
6 590 Kč
274,82 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Modelová řada NOTA X je navržena s maximální pozorností pro dosažení přirozeného, autentického zvuku s velkým prostorem tak, aby se reprodukce maximálně přiblížila zážitku z živé hudby.

Průzračnost reprodukovaného zvuku se získává nízkou ztrátou i těch nejjemnějších informací, frekvenčně a fázově čistému přechodu mezi reproduktory. To je dosaženo optimálně navženými firemními reproduktory s vyrovnaným frekvenčním průběhem v pracovním pásmu a nízkým zkreslením i mimo něj. Díky dobrým vlastnostem speciálně navžených reproduktorům pro tuto řadu není nutná další frekvenční korekce ve výhybce. Tím se zpřesnil a zjednodušil její návrh, což spolu s jejími pečlivě vybranými komponenty zajistilo nízké ztráty signálu a vynikající technické parametry za mimořádnou cenu.

Zcela nová série NOTA X svými elektrickými vlastnostmi a hlavně vysokou citlivostí nepředstavuje zvýšené zatížení prakticky pro žádný zesilovač ve své cenové kategorii. Nezáleží jestli se jedná o stereo zesilovač nebo AV receiver. Reprosoustavy Indiana Line Nota X přináší kvalitní zvuk hudby i v domácím kinu. Díky zpracování a použitým materiálům, nízkému mechanickému zkreslení a nízkým ztrátám jsou zachovány nejjemnější detaily i při velmi nízkých úrovních poslechu. Je tak zachována transparentnost, živost reprodukce a plný dynamický rozsah.

Indiana Line s řadou Nota X přináší svůj charakteristický zvuk, kvalitní zpracování a krásný italský design i do světa cenově dostupných reprosoustav. Je příkladem toho, jak kvalitní reprosoustavy a za kolik peněz, se dají v dnešní době díky vyspělým technologiím a důmyslnému know-how, vyrobit.

Technické parametry

Systém 2 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor  26 mm hedvábná kalota
Středobasový měnič 166 mm
Impedance  4 - 8 Ohm
Pozlacené terminály  single-wiring 
Frekvenční rozsah 44 - 22.000 Hz 
Dělící frekvence 2600 Hz
Citlivost 91 dB
Doporučený výkon zesilovače 30 - 100 W
Rozměry (š x v x h) 205 x 325 x 290 mm
Hmotnost 5.2 kg
Barevné provedení šedočerně mořený dub / ořech
Záruka

Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Máte dotazy? Napište nám ...