INDIANA LINE NOTA 250 X - černý dub

INDIANA LINE NOTA 250 X - černý dub

Výrobce: Indiana Line

2-pásmové regálové reprosoustavy s bassreflexem

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nová Nota X je dokonalou kombinací estetiky, výrobní a zvukové kvality s dotekem high-endového zvukového podání.

Indiana Line Nota 250 X je regálový model zcela nové řady Nota X pro kterou jsou typické černě matné ozvučnice s bočními panely v černošedém dubu a světlém ořechu pro ideální začlenění do moderních interiérů. Dvoupásmová konstrukce osazená vysokotónovým reproduktorem s 26mm hedvábnou kalotou a středobasovým reproduktorem s PP membránou.

Modelová řada NOTA X je navržena s maximální pozorností pro dosažení přirozeného autentického zvuku s velkým prostorem tak, aby se reprodukce maximálně přiblížila zážitku ze živé hudby. Průzračnost reprodukovaného zvuku se získává nízkou ztrátou i těch nejjemnějších informací, frekvenčně a fázově čistému přechodu mezi reproduktory. To je dosaženo optimálně navženými firemními reproduktory s vyrovnaným frekvenčním průběhem v pracovním pásmu a nízkým zkreslením i mimo něj. Díky dobrým vlastnostem speciálně navžených reproduktorům pro tuto řadu není nutná další frekvenční korekce ve výhybce. Tím se zpřesnil a zjednodušil její návrh, což spolu s jejími pečlivě vybranými komponenty zajistilo nízké ztráty signálu a vynikající technické parametry za mimořádnou cenu.

Zcela nová série NOTA X svými elektrickými vlastnostmi a hlavně vysokou citlivostí nepředstavuje zvýšené zatížení prakticky pro žádný zesilovač ve své cenové kategorii. Nezáleží jestli se jedná o stereo zesilovač nebo AV receiver. Reprosoustavy Indiana Line Nota X přináší kvalitní zvuk hudby i v domácím kinu. Díky zpracování a použitým materiálům, nízkému mechanickému zkreslení a minimálním ztrátám jsou zachovány nejjemnější detaily i při velmi nízkých úrovních poslechu. Je tak zachována transparentnost, živost reprodukce a plný dynamický rozsah.

Indiana Line s řadou Nota X přináší svůj charakteristický zvuk, kvalitní zpracování a krásný italský design i do světa cenově dostupných reprosoustav. Je příkladem toho, jak kvalitní reprosoustavy za kolik peněz, se dají v dnešní době díky vyspělým technologiím a důmyslnému know-how vyrobit.

Technické parametry

Středobasový měnič 135 mm
Výškový reproduktor 26 mm hedvábná kalota
Impedance  4 - 8 Ohm
Pozlacené terminály  single-wiring 
Frekvenční rozsah 48 - 22.000 Hz 
Dělící frekvence 2800Hz
Citlivost 97 dB
Doporučený výkon zesilovače 30 - 80W
Rozměry (š x v x h) 175 x 285 x 255 mm
Hmotnost 3.4 kg
Barevné provedení šedočerně mořený dub / ořech
Záruka Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Máte dotazy? Napište nám ...