INDIANA LINE DIVA 752 - černý klavírní lak
  • Doprava zdarma

INDIANA LINE DIVA 752 - černý klavírní lak

Výrobce: Indiana Line

Referenční 2-pásmová centrální reprosoustava se zadním bassreflexem v černém klavírním laku pro domácí kino

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
8 590 Kč
357,02 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.

Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.

Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™:

CURV materiál je vytvořen ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Tato vrstva je následně nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenký a silný. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností.


 

Technické parametry

Systém 2 pásmový  se zadním bassreflexem
Středobasový měnič: 2 x 140 mm
Výškový měnič 26 mm hedvábná kalota
Impedance 4 - 8 Ω
Pozlacené terminály
 bi-wiring / bi-amping
Frekvenční rozsah 50 Hz - 22000 Hz
Citlivost 91 dB
Dělící frekvence 2200 Hz
Doporučený výkon zesilovače 30 - 140 W
Rozměry (š x v x h) 420 x 160 x 270 mm
Hmotnost 7.8 kg
Provedení bílý a černý klavírní lak

Máte dotazy? Napište nám ...