INDIANA LINE DIVA 660 - černý klavírní lak
-10%
Ušetříte3 491 Kč
  • Doprava zdarma

INDIANA LINE DIVA 660 - černý klavírní lak

Výrobce: Indiana Line

Referenční 3-pásmová sloupová reprosoustava se spodním bassreflexem v černém klavírním laku, mimořádným provedením a kvalitou zvuku

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 33 490 Kč
29 999 Kč
1 246,83 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.

Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.
 

Nekompromisně kvalitní středotónový reproduktor s membránou Curv™:

CURV materiál je vytvořen ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Tato vrstva je následně nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenký a silný. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností.

Přirozené a teplé basy:

Basový měnič je osazený membránou z celulózové buničiny s velmi drsným povrchem a rigidní syntaktické směsi, tlakově odlitým košem a silným magnetem. Technologie “Aluring” , krátký magnetický obvod ve tveru hliníkového kroužku, který snižuje a řídí indukčnost, snižuje harmonické zkreslení a rozšiřuje frekvenční odezvu s vyšší dynamickým rozsahem.

  • Důležitou inovací celého systému je umístění bassreflexu, tedy jeho vyzařování ve spodní části. Tento zcela nový systém ve spojení s antivibračním podstavcem v podobě mohutných nožiček opatřených na konci gumou má zajistit dostatečnou rychlost, artikulaci a rozšíření nízkých frekvencí bez nežádoucích vibrací. Tím je zaručena maximální izolace od země. Uvnitř sloupů usadili designéři několik speciálně navržených přepážek a výztuh, které posilují celou konstrukci. Přesně umístěné na správných místech poskytují mimořádnou tuhost a snižují možnost stojatých vln. 


 

Technické parametry

Systém 3 pásmové s předním  bass-reflexem
Výškový reproduktor 26 mm hedvábná kalota
Středobasový měnič 140 mm - Curv™ membrána
Basový měnič 2x180 mm
Impedance 4 - 8 Ohm
Pozlacené terminály  bi-wiring / bi-amping
Frekvenční rozsah 35 - 22.000 Hz
Dělící frekvence 300/2800Hz
Citlivost 92 dB
Doporučený výkon zesilovače 30 - 150 W
Rozměry (š x v x h) 205 x 930 x 260 mm
Hmotnost 12.1 kg
Barevné provedení černý klavírní lak
Záruka

Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Máte dotazy? Napište nám ...