INDIANA LINE DIVA 252 - černý klavírní lesk

INDIANA LINE DIVA 252 - černý klavírní lesk

Výrobce: Indiana Line

Referenční 2-pásmová regálová reprosoustava se zadním bassreflexem v černém klavírním laku

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Referenční 2-pásmová regálová reprosoustava se zadním bassreflexem v černém klavírním laku, mimořádným provedením a kvalitou zvuku

Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.

Měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. Ve všech modelech referenční řady DIVA je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, který má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku a mimořádnou detailnost s nástrojovým rozlišením.

Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology:

Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra a vrstvou pryžového kaučukového pásu, který je vložený mezi samotný měnič reproduktoru a magnet. Celé toto konstrukční řešení slouží pro maximální zamezení přenosu vibrací a zkreslení.
 

Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau:

CURV materiál je vytvořen unikátní a náročnou technologií ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Vrstva je pečlivě nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenkým a silným. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností. Tento materiál dodává největší výrobce tkaných syntetických tkanin z Německa. Koš reproduktoru je vyroben z hliníku pod vysokým tlakem s velkými okny pro maximální chlazení cívky. Reproduktor pohání velký silný magnet.
 

Důležitou informací je umístění bassreflexu se zadním vyzařováním a možností vložení pěnové ucpávky pro regulaci basové frekvence.Uvnitř regálovek navrhli designéři speciálně navrženou výztuhu, která posiluje celou konstrukci.

Technické parametry

Středobasový měnič 140 mm
Výškový reproduktor 26 mm hedvábná kalota
Impedance 4 - 8 Ohm
Pozlacené terminály bi-wiring / bi-amping
Frekvenční rozsah 48 - 22.000 Hz 
Dělící frekvence 1900 Hz
Citlivost 90 dB
Doporučený výkon zesilovače 30 - 100 W
Rozměry (š x v x h)  160 x 280 x 275 mm
Hmotnost 5.3 kg
Barevné provedení  černý klavírní lak
Záruka

Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Máte dotazy? Napište nám ...