Heco Victa Prime 502 - espresso
-22%
Ušetříte2 891 Kč
  • Doprava zdarma

Heco Victa Prime 502 - espresso

Výrobce: HECO

HECO Victa Prime 502 je nejmenší sloupový reproduktor v řadě a je vybavenen dvojicí 170 mm reproduktorů, z nichž je jeden určený pro basy a druhý obstarává středobasy. Bohaté basy, jasný a čistý zvuk vytvářejí reproduktory za použití kvalitních velmi silných feritových magnetů. Hedvábné 25mm velké výškové reproduktory jsou chlazené ferrofluidem a opatřeny Shorthorn vlnovodem. Použité technologie a kvalitní materiály tak umožňují výškovým reproduktorů vyzařovat frekvence i v pásmu SACD.

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 12 890 Kč
9 999 Kč
416,32 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Heco, díky vysoce nastaveným standardům, vždy požaduje dynamický a nezkreslený zvuk v celém akustickém pásmu, bez ohledu na to, zda jde o film nebo hudbu. Všechny reprosoustavy musí splňovat nejpřísnější požadavky na kvalitní zvukové podání nastavé společností HECO.

Neustále se vyvíjející řada Victa je nyní dostupná ve svojí nejnovější podobě s označením VICTA PRIME, která nese ještě více nápadů, funkcí a konstrukčních změn. Zcela zásadní úpravou prošly reproduktory, které hrají primární úlohu na výslednou reprodukci a kvalitu zvuku. Přepracována byla skřň reprosoustav a podstavec. Ta je nyní vyztužena laminátem za použití kvalitní MDF desek. Nový podstavec je uchycen v osmi bodech a zakončen kovovými nastavitelnými hroty. Díky použitým materiálům a lisování pod vysokým tlakem bylo dosaženo vysoce rigidní konstruce a stability. Celkovou tuhostí a konstrukcí se zaoblenými bočními stěnami skříně byly rezonance potlačeny na minimum. Kompletně byly přepracovány vyhybky a terminály pro připojení. Jednotlivé terminály jsou umístěny dále od sebe. Jednotlivě izolované terminály umožní Bi-wiringové připojení kvalitních reproduktorových kabelů. Nově tvarované bassreflexové nátrubky jsou šroubované. Bohaté basy, jasný a čistý zvuk vytvářejí reproduktory za použití kvalitních, velmi silných feritových magnetů. Hedvábné 25mm velké výškové reproduktory jsou chlazené ferrofluidem a opatřeny Shorthorn vlnovodem. Použité technologie a kvalitní materiály tak umožňují výškovým reproduktorů vyzařovat frekvence i v pásmu SACD.

Všechny reprosoustavy nové řady VICTA Prime byly podrobeny rozsáhlým měřením s jemným doladěním za použití Klippel ® laserového zařízení. Výsledné poslechové testy a četné recenze srovnávají řadu Victa Prime s podstatně dražší konkurencí.

Heco drží opět světové prvenství za vynikající zvukovou kvalitu a zpracování.

Přednosti a vylepšení nové řady Victa Prime:

- nové celohliníkové logo

- nový středobasový měnič s papírovou membránou a výkonným feritovým magnetem

- nový hedvábný vysoce jakostní výškový reproduktor s feritovým magnetem

- nové izolované zlacené terminály s možností BI-wiringového připojení

- nové masivní a šroubovatelné bassreflexové nátrubky

- zakulacené boční desky ozvučnice

- výrazné zlepšení kvality provedení

- nová krycí mřížka

- barevné provedení v imitaci kvalitních dekorů: černá, espresso a cognac

Technické parametry

Systém 2,5 pásmový, bass-reflex
Výškový reproduktor 1 x výšková kalota 25 mm
1 x středobasový, kónická membrána 170 mm
1 x basový, kónická membrána 170 mm
Zatížení jmenovité RMS / špičkové 145 / 265 W
Frekvenční rozsah 35 Hz - 40 kHz
Citlivost (2,8 V / 1m) 91 dB
Impedance (rozsah) 4 - 8 Ω
Doporučený výkon zesilovače 30 - 260 W
Dělící frekvence výhybky 380 Hz / 3,25 kHz
Bassreflex vzadu
Terminály bi-wire
Rozměry (š x v x h) 203 x 977 x 315 mm (včetně podstavce)
Provedení černá, espresso

Máte dotazy? Napište nám ...