Heco Elementa 300 - bílý satén
  • Doprava zdarma

Heco Elementa 300 - bílý satén

Výrobce: HECO

2-pásmová regálová reprosoustava s bassreflexem Heco Elementa 300 je nabitá vysoce kvalitními a výkonnými komponenty s vynikajícími technologiemi, vyniká extrémně robustní konstrukční kvalitou a elegantním, přesto nadčasovým vizuálním vzhledem.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
17 190 Kč
680,54 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

HECO - německé HIFI od roku 1949. HECO je značka, která představuje bohatou a dlouhou tradici výroby německých reproduktorů. Od založení společnosti před více než šesti desetiletími se společnost zavázala k rozvoji nekompromisní a vysoce kvalitní reprodukce hudby v domácím prostředí.

Řada reproduktorů Elementa-výkonný prostorový systém s elegantním vzhledem.
Série Elementa od společnosti Heco se zaměřuje na základní a podstatné prvky, a to: vysoce kvalitní a výkonné komponenty s vynikajícími technologiemi, extrémně robustní konstrukční kvalita a elegantní, přesto nadčasový vizuální vzhled. Individuální komponenty řady Elementa jsou převážně konfigurovány s identickými šasi reproduktoru, aby bylo dosaženo obzvláště homogenního a vyváženého zvuku. Navíc, jednotlivé basové reproduktory, středobasové reproduktory a výškové reproduktory využívají inovativní měniče, které mají mimořádně vysokou kvalitu.

Inovativní měniče pro maximální výkon.
Kompaktní dvoupásmový bass-reflex regálový reproduktor řady Elementa, Elementa 300, je vybaven 170 mm středobasovým reproduktorem, který zajišťuje nízké i střední frekvence. Vysoce výkonná 28 mm hedvábná kopule výškového reproduktoru, s jejím ferrofluidovým chlazením a výkonným dvojitým feritovým magnetovým systémem, zajišťuje jasný, detailní a příjemný výškový rozsah.

Elegantní a nadčasové.
Reproduktory Elementa 300 se mohou pochlubit robustním vícevrstvým MDF krytem se zaoblenými hranami a lakem z matného hedvábí, který je vám k dispozici v černé nebo bílé barvě. Jsou vybaveny mimořádně elegantním vzhledem v nadčasovém konvenčním provedení. Odnímatelné přední mřížky, které jsou pokryty akustickým materiálem, jsou nenápadně zajištěny prostřednictvím magnetických držáků.

Vysoká stabilita spojení.
Pozlacené šroubové terminály na zadní straně reproduktorů zajišťují vysokou stabilitu spojení. 

Technické parametry

Systém 2 pásmová s bass-reflexem
Výškový reproduktor 1 x 28 mm
Středobasový reproduktor 1 x 170 mm
Výkon 90 / 150 W
Frekvenční rozsah 32 Hz - 45 kHz
Přechodová frekvence 3.2 kHz
Doporučený výkon zesilovače 30 - 160 W
Citlivost 90 dB
Impedance 4 - 8 Ω
Hmotnost 7.5 kg
Rozměry (Š x V x H) 226 x 368 x 325 mm 
Provedení Bílý satén

Máte dotazy? Napište nám ...