HECO Aurora Center 30 - černá

HECO Aurora Center 30 - černá

Výrobce: HECO

2-pásmová reprosoustava pro centrální kanál domácího kina z modelové řady Heco Aurora. Díky podobné konstrukci a stejnému materiálu membrán středobasových reproduktorů a stejnému výškovému reproduktoru Fluctus se harmonicky integruje do sestavy domácího kina z reprosoustav Aurora. Maximální výkon na basech a čisté střední pásmo zajišťují dva středobasové reproduktory o průměru 125 mm (5") s membránami s technologií Heco Kraftpapier. 

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Excelentní a srozumitelné dialogy !
Přední německý výrobce kvalitních reprosoustav přichází se zcela novou audiofilsky pojatou sérií pod označením Aurora. Reprosoustavy mají nově navržené masivní pravoúhlé ozvučnice. Barevné provedení v hedvábně matném černém nebo bílém laku přední a horní stěny a s prvky imitace přírodní dýhy na ostaních stranách se perfektně hodí do moderního interiéru. Přední krycí mřížky jsou magneticky aretovány. Připojovací terminály jsou robusní, pozlacené. Bass-reflexový port je pevně přišroubován k ozvučnici a jeho geometrie je optimálně řešena s přihlédnutím k eliminaci turbulencí a komprese nízkých frekvencí.
Osazení je zbrusu nové !
Nová řada Aurora v sobě zahrnuje všechny unikátní a nové technologie používané značkou HECO. Aurora je osazena zcela novou řadou reproduktorů. Nový vysokotónový reproduktor Fluctus s hedvábnou kalotou o průměru 25 mm využívá nový zvukovod a počítačově navrženou a optimalizovanou přírubu pro dokonale vyrovnané směrové vyzařování. Reproduktor má magnetický obvod s dvojitým feritovým magnetem a ferrofluidové chlazení pro možnost vyššího zatížení. Výsledkem je čisté výškové pásmo, které je nositelem jemných detailů a určuje přehlednost a lokalizaci. Středobasové reproduktory mají pevný ocelový koš a konstrukce membrány využívá patentovanou technologii HECO kraft paper pro přirozenou a neutrální reprodukci. Výhybky jsou osazené Audio Grade součástkami a mají optimalizovanou fázi a příkon pro reproduktory. Připojení zajišťují kvalitní pozlacené šroubovací terminály s možnost připojení Bi-wiring / Bi-amping.

Kromě čistoty, síly, emotivnosti a moderního designu je nová Aurora zcela vyjímečná a technicky nadčasová. Právě díky všem precedentům je zvukový zážitek úžasně vyvážený, živý a přirozený i při nízké úrovni vybuzení.

Přednosti:
 • atraktivní a moderní provedení
 • originální design a vývoj HECO
 • vylepšená konstrukce reproduktorů
 • zcela nový vysokotónový reproduktor HECO Flutus
  s 28. mm hedvábnou kalotou, dvojitým magnetem a chlazením ferrofluidem
 • středobasové reproduktory s ocelovým košem jsou k ozvučnici pevně přitaženy šesti šrouby
 • výhybka osazená Audio Grade součástkami
 • barevné provedení v hedvábně matném provedení s prvky imitace dýhy
  černá - Ebony Black, bílá - Ivory White
 • magnetické uchycení mřížek
 • gumové nožky 

Technické parametry

Systém 2-pásmová centrální reprosoustava s bassreflexem
Výškový reproduktor 1 x 28 mm
Středobasový reproduktor 2 x 125 mm
Zatížení - jmenovité RMS / špičkové 90 / 150 W
Frekvenční rozsah 34 Hz - 42,5 kHz
Dělící frekvence 3300 Hz
Doporučený výkon zesilovače 30 - 300 W
Citlivost (2,8 V / 1m) 90 dB
Impedance (v rozmezí) 4 - 8 Ω
Rozměry (š x v x h) 490 x 177 x 285 mm
490 x 177 x 303 mm (včetně nožek a terminálů)  
Provedení černá- Ebony black
bílá - Ivory White

Máte dotazy? Napište nám ...