Gigawatt PF-1e + LC-1 MK3
  • Doprava zdarma

Gigawatt PF-1e + LC-1 MK3

Výrobce: Gigawatt

PF-1e je zjednodušená a ekonomická verze napájecí lišty PF-1 MK2 . Udržování podobné konstrukce hlavního filtru umožňuje stejnou úroveň ochrany připojeným zařízením, zatímco úspory v použitých součástkách výrazně snižují cenu. Nicméně PF-1e je skvělé zařízení, které se osvědčí v každém - dokonce i velmi pokročilém audio-video systému.

Skladem
9 990 Kč
402,29 €
(ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Udržování podobné konstrukce hlavního filtru umožňuje stejnou úroveň ochrany připojeným zařízením, zatímco úspory v použitých součástech výrazně snižovaly jeho cenu. Nicméně PF-1e je skvělé zařízení, které se osvědčí v každém - dokonce i velmi pokročilém audio-video systému.

Při navrhování modelu PF-1e  odstoupil výrobce od nejdražších komponentů. To neznamená, že jsme používali součástky nižší kvality nebo snížili úroveň zaručené bezpečnosti. Provedení hlavního filtru proti rušení a přepěťová ochrana zůstala ve srovnání s pásmem PF-1 MK2 nezměněna. Rušení je blokováno filtrem bloku RLC. Byla postavena na vysoce kvalitních metalizovaných polyesterových kondenzátorech s nízkou indukčností a filtračním jádrem IP (Iron Powder). Všechny prvky filtru jsou namontovány pomocí stříbrné pájky na masivní desce s velkými průřezy.

Masivní spodek filtru je  zcela z kovu. Představuje také dokonale utěsněný kryt chránící před rušením RFI a EMI. V PF-1e jsme odstoupili od signální LED a distribučních kolejnic. Interní kabeláž je vyrobena z měděných vodičů o průměru 2,5 QMM. K dispozici je šest výstupních zásuvek Schuko.
 
PF-1e má vstupní zásuvku IEC, která přijímá všechny druhy napájecích kabelů.
Filtr je k dispozici  s 1,5 m napájecí šňůrou LC-1 MK3. 

Technické parametry

Počet vývodů 6
Druhy zásuvek EU (Schuko), US (Nema 5-20R), AU (AS/NZS 3112)
Síťové napětí 100-240V/50-60Hz
Maximální proud 16A
Celkový příkon 3500 W
Rozměry (Š x V x H) 420 x 75 x 57 mm
Hmotnost 3.10kg

Máte dotazy? Napište nám ...