Gigawatt PF-1 MK2 + LC-1 MK3
  • Doprava zdarma

Gigawatt PF-1 MK2 + LC-1 MK3

Výrobce: Gigawatt

Zvýhodněný set síťového filtru PF-1 MK2 s optimálním síťovým kabelem LC-1 MK3 - 1.5m

Skladem
14 990 Kč
603,64 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

V PF-1 MK2 jsou použity kvalitní materiály a součástky. Upravená konstrukce zařízení je založena na řešeních používaných v řadě energetických kondicionérů řady EVO. Jedná se o speciální produkt v nabídce GigaWatt, který překvapí svou pevnou konstrukcí a řemeslnou kvalitou výroby za příznivou cenu s pozitivním vlivem na zvuk.

Konstrukce z vysoce kvalitních součástí. Deformace je filtrována v bloku filtrování RLC a je vyrobena z metalizovaných polyesterových kondenzátorů s nízkou indukčností a filtrovacím jádrem IP (Iron Powder). Všechny součásti filtrů jsou připájeny stříbrem k masivní desce s velkým průřezem.

V tomto filtru jsme také odstoupili z používání tradičních ochranných prvků, jako jsou drátové nebo tepelné pojistky, které škrtí volné proudění do chráněných obvodů a tím mají negativní vliv na zvuk. Ochrana proti přepětí a přepětí je zaručena vícestupňovým ochranným obvodem, který se skládá z plazmových jisker a nové generace varistorů UltraMOV. Ty prvky, které pracují společně s dobře navrženou, moderní rozvodnou sítí, zaručují komplexní ochranu proti nadproudům a přepětí.

PF-1 MK2 využívá inovativní systém distribuce proudu, který je vlastním vývojem společnosti. Je založen na masivních rozvodných panelech druhé generace, vyrobených z leštěných, vysoce čistých katodových měděných desek (Cu-ETP). Tento systém rozděluje proud přímo na každou dvojici výstupních zásuvek, a to pomocí svorek a šroubů utažených přípojek a kabeláže vyrobené z elektrolytických měděných vodičů s průřezem 2,5 QMM.
 
Výkonové pásmo PF-1 MK2 je vybaveno šesti vysoce výkonnými zásuvkami GigaWatt G-040 Schuko. Mosazné konektory těchto zásuvek byly postříbřené v továrně, aniž by byly používány meziprodukty jako měď nebo nikl, které by mohly způsobit nepříznivý sériový odpor a ztrátu napětí. Zvýšená plocha styku a tlustá vrstva stříbra zaručují jistý kontakt se zástrčnými kolíky. Zásuvky byly dodatečně tlumeny ke kryogenní modifikaci a procesu demagnetizace. Aby bylo možné účinně chránit děti, jsou zásuvky G-040 vybaveny integrovanými protipožárními uzávěry (zvýšená ochrana proti dotyku podle VDE 0620).
 
Masivní a odolný spodek lišty je vyroben z kovu. Tím vzniká dokonale uzavřený kryt, který chrání vnitřní filtr a distribuční systém před RFI šumem. Napájecí část je rovněž vybavena funkcí správné signalizace LED a napájecími zdroji.
Lišta je také vybavena vysoce kvalitní zásuvkou IEC, která umožňuje uživateli připojit jakýkoli napájecí kabel. Součástí setu je napájecí kabel  LC-1 MK3 o délce 1,5m.

Technické parametry

Počet vývodů 6
Druhy zásuvek EU (Schuko), US (Nema 5-20R), AU (AS/NZS 3112)
Síťové napětí 100-240V/50-60Hz
Maximální proud 16A
Celkový příkon 3680 W
Rozměry (Š x V x H) 420 x 75 x 57 mm
Hmotnost 3.05 kg

Máte dotazy? Napište nám ...