Gigawat LC-Y MK3

Gigawat LC-Y MK3

Výrobce: Gigawatt

Kvalitní napájecí kabel do zdi v metráži Gigawatt  LC-Y MK3+ 3x4    

Skladem
825 Kč
34,25 €
Cena za metr (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Tento profesionální kabel, patentovaný od společnosti GigaWatt, zvyšuje účinnost každé jednofázové elektrické sítě s napětím 110-240V, což umožňuje maximálně využít potenciál každého systému.

Ve vylepšené verzi kabelu je nový druh vodiče s velmi vysokou vodivostí, který se používá, stejně jako nový izolátor. Bezztrátový tok energie je umožněn masivními prameny kabelu vyrobenými ze tří vodičů s pevným jádrem. Ty jsou vyrobeny z vysoce čisté elektrolytické mědi, každá s průměrem 4QMM. Izolace vodičů je z pružného polypropylenu se sníženou dielektrickou konstantou. Dráty jsou kroucené a stíněny hliníkově-polyesterovou fólií, která má plný kontakt s holým povlakem z cínu pokoveného o průměru 1,5QMM. Velmi těsný statický kryt, pokrývající 100% povrchu kabelu chrání proti vnějšímu rušení a interferenci interferencí. Vodiče spolu se stíněním jsou zakryty pružným materiálem, který chrání kabel před vnějšími vibracemi. Kabel jako celek je vyroben z extrémně flexibilního, ale velmi trvanlivého PVC.Napětí 110-240V  umožňuje maximálně využít potenciál každého systému.

Montáž LC-Y Mk3 3X4 se doporučuje v instalacích, které napájí posluchárny, nahrávací studia, kinosály apod. Splňuje směrnice LDV 73/23 / EEC a 93/68 / EEC radiací pro: letiště, nemocnice, počítačové dílny a serverové místnosti, stejně tak pro laboratoře s citlivým měřicím zařízením. Domácí rozvodné kabely s tímto kabelem jsou vynikajícím řešením pro osoby citlivé na elektrické záření.

Máte dotazy? Napište nám ...