ELAC Discovery Z3 - černá
  • Doprava zdarma

ELAC Discovery Z3 - černá

Výrobce: ELAC

Aktivní stereofonní zónový reproduktor s Roon Ready v provozu s Elac Discovery, se 6 koncovými zesilovači třídy D o celkovém výkonu 170 W, osazení s 2x středovýškovým 100 mm reproduktory a 2x basovými 100 mm basovými reproduktory.

Barevné varianty
Na objednávku
15 990 Kč
684,40 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Wireless Zone Speaker

Bezdrátový reproduktor ELAC Discovery™ Z3 vám umožní streamovat vaši oblíbenou hudbu pomocí streamovacích funkcí Spotify Connect, Roon Ready, Discovery Connect a Bluetooth. Discovery Z3 je navržen tak, aby dokonale zaplnil váš prostor zvukem a to vše s minimalistickým a elegantním designem, díky kterému o něm nebudete vědět. Reproduktory navržené společností ELAC poskytují křišťálově čisté výšky a hluboké basy s tak velkým rozsahem, že nebudete potřebovat subwoofer. Díky jedinému systému můžete bez problémů streamovat svou oblíbenou hudbu pomocí smartphonu nebo tabletu a to do jakékoli místnosti ve vaší domácnosti.


Filozofie značky ELAC

Od roku 1926 zastává značka ELAC dominantní místo na trhu s luxusními HiFi komponenty. Vždy se proto tato společnost snažila dosáhnout toho nejlepšího, co mohla svým zákazníkům nabídnout. Tento komponent byl tedy vyroben na těch nejvýšších standardech s pomocí vysoce kvalitních součástek. Vše bylo pečlivě navrženo tak, aby ELAC Discovery Z3 poskytoval tu nejlepší kvalitu zvuku ve své cenové třídě.


Technické parametry

Zesílení 50 W pro basový reproduktor
20 W pro výškový reproduktor
170 W celkový výkon
Středovýškový reproduktor 2x 100 mm
Basový reproduktor 2x 100 mm (aramidové vlákno)
Frekvenční rozsah 60 Hz - 20 kHz
Připojení Wi-Fi, Bluetooth
Streaming Spotify Connect, Discovery Endpoint, Roon, Bluetooth, AirPlay
Vstupy 1x 3,5 mm Jack
1x LAN Ethernet
Hmotnost 4,5 kg
Rozměry (Š x V x H) 279 x 127 x 191

Máte dotazy? Napište nám ...