Dynaudio Emit 50 + Emit 20 + Emit 25C - ořech

Dynaudio Emit 50 + Emit 20 + Emit 25C - ořech

Výrobce: Dynaudio

Zvýhodněná sestava sloupových reproduktorů, regálových reproduktorů a centrálního reproduktoru řady Emit, které jsou vhodné pro domácí kino sestava je odvozená technologií z ultra high-end řady Confidence, Contour a Evoke, cívkami z hliníkového vodiče a kavlitními kvalitními výškovýmui měniči Cerotar.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Řada Emit

Emit je cestou k opravdovému dánskému high-end hiFi. Díky technologií, převzatým z úžasných řad Dynaudio Confidence, Contour a Evoke, si užijete poslech hudby a sledování filmů tak, jak to dosud v této cenové kategorii produktů nebylo možné. Ať je vás vkus jakýkoliv, uslyšíte výsledek téměř 45 let pečlivého výzkumu, vývoje a testovacích poslechů. Od proprietárního materiálu MSP, použitého na membrány basových a středopásmových měničů a měkké textilní kaloty výškového měniče, které Dynaudio používá od roku 1977, až po poslední výsledek vývoje, kterým je vnitřní vrchlík Hesix nebo nový systém magnetů. Emit vás zkrátka uvede do high-endu klubu a to s grácií.


  • Navrženo a vyvinuto v Dánsku - Celá série Emit prošla poctivým testováním v prvotřídní laboratoři Jupiter v Dynaudio Labs. Inženýři zacházeli s těmito reproduktory stejně jako u jiných oceňovaných řadách Dynaudio.

  • Výškový reproduktor Cerotar - Reproduktory Dynaudio Emit využívají vysoce uznávané výškové měniče Cerotar z vyšší série Evoke.

  • Jednoduchý a čistý design - Každý reproduktor série Emit byl navržen tak, aby svým vzhledem vyhovoval moderním standardům interiériového designu.

High-end měniče a výhybky

Proprietární MSP (Magnesium Silicate Polymer) membrány jsou přímo převzaté z řad Evoke a Contour. MSP membrány mají naprosto přesnou kombinaci lehkosti, pevnosti a tlumení, která vede k čistšímu zvuku vycházejícímu z membrány - hudbu díky tomu uslyšíte tak, jak interpret chtěl abyste ji slyšeli. Řada Emit má také nízkoztátové výhybky, které byly optimalizované v testovacím zařízení Jupiter a poté podrobeny dlouhým poslechům v Dynaudio Labs. Rozsáhlá měření pomohla firmě Dynaudio jemně vyladit dělící frekvence výhybek pro vylepšení rozptylu zvuku a časování mezi měniči. Co to znamená pro vaše uši? Přirozené podání s velkou zvukovou scénou, která se rozšiřuje mnohem dál za reproduktory. Řada Emit je dodávána ve třech atraktivních povrchových úpravách: černý saténový lak, bílý saténový lak a v kvalitním ořechovém dekoru. Všechny reprosoustavy v této řadě mají černé magneticky uchycené textilní mřížky. Obsahem dodávky jsou taktéž pěnové ucpávky bassreflexů. kterými můžete doladit podání bassů podle polohy reprosoustav ve vaší místnosti.


Máte dotazy? Napište nám ...