DENON PMA-60 - Prémiun stříbrná
  • Doprava zdarma

DENON PMA-60 - Prémiun stříbrná

Výrobce: DENON

Kompaktní integrovaný zesilovač s výkonem 50W na kanál, zesilovačem třídy D nové generace Direct Digital Feedback Amplification, pokročilým zpracováním zvuku Al32 Processing Plus, USB-DAC převodíkem v rozlišení až do PCM 384 kHz / 32 bit a digitálním izolátorem, který odstíní digitální šum z PC.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 2 týdnů
16 990 Kč
705,45 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Skutečný zvuk v malém rozměru

Zesilovač PMA-60 podává skutečný zvuk Denon s neuvěřitelným výkonem na své malé rozměry. Je toho schopný zejména díky Denon technologiím vyvíjenými po mnoho let, jako je například pokročilé zpracování zvuku AL32, které používám ke konverzi digitálních dat na překrásnou hudbu. Díky široké konektivitě zahrnující analogové, digitální a Bluetooth® připojení bude streamování hudby z počítače nebo přenosných zařízení vysloveně hračkou. Navíc, když patříte k milovníkům zvuku ve vysokém rozlišení, bude tento zesilovač tím pravým právě pro Vás, protože má ve své výbavě také vstup USB-B. Díky robustnímu výkonu 50W na kanál je možné tento kompaktní zesilovač spárovat k velkou škálou reproduktorů. V neposlední řadě je důležité, že díky jeho útlému tělu se vejde i do malých prostor a je možné jej postavit jak vertikálně (orientace OLED displeje se automaticky upraví), tak i horizontálně.


  • Digitální zesilovač třídy D s novou generací DDFA technologie

  • USB D/A převodník kompatibilní s DSD 11.2 MHz & PCM 384 kHz / 32 bit soubory

  • Digitální izolátor odstíní digitální šum tvořený PC

  • Kompatibilní s Bluetooth (aptX™ Low Latency / AAC / SBC, kompatibilní s NFC)

Digitální zpracování

Protože je DDFA typem zesilovače D třídy s digitálním vstupem, při přehrávání digitálního zdroje,  interpolační proces zpracovaný pokročilou technologií "Advanced AL32 PP", regulace hlasitosti, zesílení a zpětná vazba jsou kompletně převzaty touto digitální správou. Díky tomu se nám povedlo eliminovat vliv externích ruchů, které mohou negativně působit na analogové zesilovače. Výsledkem je  pak široká zvuková scéna a výjimečnou čistotou a rozlišením. Pokročilá zesilovací sekce má v sobě vestavěnou technologii Qualcomm DDFA® schopnou vydolovat neuvěřitelný zvuk i z malých rozměrů těla přístroje. Díky diskrétním obvodům použitým v části výstupů bylo možné dosáhnout vyššího poměru odstupu signál-šum a naopak nižšího zkreslení ve srovnání s běžnými Class-D zesilovači. Takto koncipovaný systém zesilovače pak tvoří dokonale věrný a čistý zvuk současně s maximální účinností při výkonu až 50W (4Ohm). Díky vysoce kvalitním značkovým konektorům s funkcí multifunkčního připojení máte možnost připojit reproduktory pomocí holých kabelů, kolíkovými konektory nebo klasickými banánky.


NFC Bluetooth

PMA-60 Vám umožní díky bezdrátovému Bluetooth připojení streamovat vaše oblíbené skladby také z přenosných zařízení jako jsou například chytré mobilní telefony. Párování zařízení je velmi snadné, slouží k tomu tlačítko Bluetooth umístěné na předním panelu zesilovače. PMA-60 dokáže spárovat vaše přenosné zařízení dokonce ještě i rychleji - pomocí technologie NFC (Near Field Communication). Stačí k tomu pouze přiložit k písmenu "N" (najdete jej na bočním panelu zesilovače) aktivní zařízení podporující technologii NFC Bluetooth. Spárování proběhne zcela automaticky bez nutnosti zadávání hesla pro párování. PMA-60 je rovněž vybaven i nejnovějším Qualcomm aptX Low Latency kodekem pro bezdrátové přehrávání zvuku v CD kvalitě. Tento kodek také vyřeší problémy synchronizace času zvuku při přehrávání z video zdrojů.


Technické parametry

Výstupní výkon 2 x 50 W (4 Ω)
Impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Digitální vzorkovací frekvence 192 kHz / 24 bit
Odstup signál / šum 112 dB
Bluetooth Ano (A2DP/AVRCP) aptX / AAC / SBC
NFC párování
Vstupy 1 x USB-B
1x Aux In
2 x Digitální optický SPDIF TosLink
1 x Digitální koaxiální SPDIF
Výstupy 2 x Repro (L,R)
1 x Pre-out subwoofer
1 x Sluchátka Jack 6,3 mm
USB-DAC Ano
Příkon max./ st.by 35 W / 0,2 W
Hmotnost 2,7 kg
Rozměry (š x v x h) 200 x 240 x 86 mm
Provedení Prémium stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...