DENON PMA-150 - Prémiun stříbrná
  • Doprava zdarma

DENON PMA-150 - Prémiun stříbrná

Výrobce: DENON

Kompaktní integrovaný síťový zesilovač s integrovaným systémem HEOS, výkonem 70W na kanál, zesilovačem nové generace Direct Digital Feedback Amplification, pokročilým zpracováním zvuku Al32 Processing Plus, USB-DAC převodíkem v rozlišení až do PCM 384 kHz / 32 bit a rádii TuneIn, DAB/DAB+ včetně FM rádia.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 2 týdnů
30 990 Kč
1 275,70 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kompaktní integrovaný zesilovač

Integrovaný síťový zesilovač Denon PMA-150H Vám umožní vychutnat si lahodný, robustný, digitálně zesílený zvuk přes oblíbené reproduktory nebo sluchátka s detailní hudební přesností — a to vše z jednoho velmi kompaktního šasi. Kombinuje Hi-Fi výkon s Wi-Fi konektivitou, a disponuje zesilovačem Direct Digital Feedback Amplification (DDFA) nové generace, co z PMA-150H dělá plně digitálně pracující zesilovač. S výkonem 70 W (4 Ohm) na kanál může PMA-150H zásobit dostatkem energie vaše reproduktory pro co nejlepší reprodukci zvuku. Je kompatibilní s přehráváním audio souborů ve vysokém rozlišení a má také digitální vstupy, USB-DAC a schopnost nechat se ovládat ohlasem přes služby Amazon Alexa nebo Google Assistant. Díky integrované platformě HEOS si užijete také streamování hudby z online hudebních služeb jako jsou Spotify, Deezer, TIDAL a mnoho dalších.


  • 70 W na kanál (4 Ohm, 1kHz, THD: 0.1%)
  • Pokročilé Zpracování Zvuku AL32 Processing Plus
  • USB-DAC pro kvalitnější zvuk
  • HEOS – bezdrátové streamování hudby

Technologie DDFA & zpracování zvuku AL32

Poznejte dynamický zvuk s vysokou čistotou a rozlišením díky digitálnímu zesilovači s technologií DDFA (Direct Digital Feedback Amplification) nové generace, která pomáhá zesilovači udržet jeho výstupy bez nežádoucích vnitřních nebo vnějších analogových ruchů. S plně digitálním PMA-150H uslyšíte hudbu v její čisté podobě, neovlivněné čímkoliv dalším. AL32 Processing Plus patří k nejmodernějším technologiím Denon v oblasti analogové reprodukce signálu. Díky ní poznáte vysoce detailní zvukový zážitek, zbaven nežádoucího rušení, bohatě expresivní v spodních frekvencích a nádherně věrný s originálním zvukem. Podporuje zvukové zdroje ve vysokém rozlišení, pro které díky svým algoritmům přidává speciální značky, které by měli existovat jak před, tak po přenosu velkého množství dat. Tento proces pomáhá vyhladit průběh signálu a zároveň obnovit informace, které se ztratili při procesu digitálního nahrávání.


Konektivita

PMA-150H je vybaven dvěma optickými vstupy, jedním koaxiálním vstupem a USB-A portem pomocí kterého si můžete přehrávat kvalitnější zvuk z jakéhokoliv zdroje. Tyto digitální vstupy Vám pomohou zlepšit zvukovou a vizuální kvalitu zvuku televize, Blu-ray přehrávače, mediálních přehrávačů a dalších zařízení. Tento port můžete využít i v případě, pokud si chcete připojit k zesilovači zdroj hudby ve vysokém rozlišení uložený ve vašem počítači. Díky podpoře USB-B DAC, umí PMA-150H zpracovat PCM signály až do 384kHz/32bit a DSD11.2MHz. Oblíbené skladby můžete streamovat i bezdrátově přes Wi-Fi a Bluetooth. PMA-150H je vybaven duální technologií - 2.4GHz (11b/g/n) a 5GHz (11a/n), pro zajištění kompatibility s co nejvíce chytrými zařízeními. Pokud chcete, můžete funkci Bluetooth zcela vypnout a zamezit tak případnému nežádoucímu rušení při poslechu jiných zdrojů.


 

Integrovaný HEOS systém

Technologie HEOS Vám umožňuje užívat si oblíbenou hudbu v jakékoliv místnosti vašeho domu pro co nejlepší bezdrátový audio zážitek napříč celým domem. Přehrávat můžete jak jednu a tu samou skladbu ve všech zónách najednou, nebo si do každé zóny zvolíte jinou skladu, případně i jiný zdroj – volba je jen na Vás. Streamovat můžete ze služeb jako jsou Spotify Premium i Free, TIDAL, TuneIn Internetové Rádio, SoundCloud, Amazon Music, Napster, Deezer nebo z hudebních knihoven uložených na domácí síti. Pokud disponujete dalšími komponenty s technologií HEOS jako je sortiment HEOS reproduktorů nebo AV přijímače s HEOS platformou, snadno si rozšíříte hudbu do více pokojů najednou.


Technické parametry

Výstupní výkon 2 x 35 W (8 Ω)
2 x 70 W (4 Ω)
Impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Digitální vzorkovací frekvence 192 kHz / 24 bit
Vstupní citlivost 470 mV / 25 kΩ
Odstup signál / šum 112 dB
Bluetooth Ano (SBC 2.0/3.0/4.0/4.1)
Radio FM / DAB+
Vstupy 1 x USB-B
1x USB-A
2 x Digitální optický SPDIF TosLink
1 x Digitální koaxiální SPDIF
Výstupy 2 x Repro A / B (L,R)
1 x Pre-out subwoofer
1 x Sluchátka Jack 6,3 mm
2x AUX
Podporované formáty WMA, MP3, WAV- MPEG-4 AAC
FLAC, Apple Lossless, DSD
USB-DAC DSD 2.8/5.6/11.2 MHz
Linear PCM 44.1/48/88.2/96/176.4/192/352.8/384 kHz
Příkon max./ st.by 65 W / 0,2 W
Hmotnost 5,6 kg
Rozměry (š x v x h) 280 x 337 x 104 mm
Provedení Prémium stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...