DENON AVR-S760H - černá

DENON AVR-S760H - černá

Výrobce: DENON

7.2 kanálový AV receiver s plnou podporou 8K, funkcemi pro streamování hudby, podporou pro standard eARC, celkovým výkonem až 140W na kanál, zabudovaným multiroom systémem HEOS a možnosti ovládání hlasem, obousměrný bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth po aktualizaci softwaru a podporou 3D zvukových formátů Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® a DTS Virtual:X™.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Konektivita

7.2kanálový 8K AV receiver Denon AVR-S760H s výkonem 140 W na kanál podporuje nejnovější formáty 3D zvuku, včetně technologií Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® a DTS Virtual:X™. Je vybaven nejnovějšími specifikacemi HDMI, jako je 8K/60Hz, vybrané průchozí VRR 4K/120Hz, ALLM, HDR10+ a podpora eARC. Díky vestavěnému systému HEOS® můžete bezdrátově streamovat hudbu ze služeb Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud a dalších. Spolupracuje s Amazon Alexa a Apple Siri pro bezproblémové hlasové ovládání.


  • Maximální výkon a 140 W na kanál (6 ohmů, 1 kHz, THD 1 %, zatížené 1 kanály).
  • Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualization Technology a DTS Virtual:X:
    Vychutnejte si pohlcující trojrozměrný zvukový zážitek.

  • Spolupracuje s Amazon Alexa nebo Apple Siri pro hands-free ovládání AVR-S760H a bezdrátových hudebních služeb služeb.
  • Audyssey MultEQ a Dynamic EQ/Volume.

Nejnovější specifikace

Na všech portech HDMI je k dispozici zpracování HDCP 2.3 a díky jednomu výstupu HDMI je možné paralelní připojení televizoru a projektoru. Podpora technologie eARC (rozšířený zpětný audio kanál) umožňuje přenos 3D zvuku přímo z televizoru do AV přijímače prostřednictvím připojeného kabelu HDMI. AVR-S760H přináší dokonalý zážitek z domácího kina díky průchodu 8K/60Hz, průchodu 4K/120Hz a podpoře nejnovějších specifikací HDMI. Nový AVR-S760H vám umožní sestavit v současnosti nejlepší domácí kino s rozlišením 4K a poskytne vám pohodlí toho, že váš AV přijímač je na 8K připraven, až budete vy. Vychutnejte si 3D zvuk a obraz v nejvyšší kvalitě i pro ty nejnáročnější požadavky na zábavu. Nejnovější kompatibilita videa: Podpora nejnovějších formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision a také dynamického HDR, které poskytují nejvyšší kvalitu obrazu z hlediska jasu, čistoty a kontrastu.


Optimalizace zvuku

Profesionální ladění zvuku domácího kina na dosah ruky. Nejnovější audio/video produkty Denon využívají sadu softwaru Audyssey EQ pro jednoduché a přesné nastavení a kalibraci. Pomocí dodávaného měřicího mikrofonu Audyssey změří všechny reproduktory ve vašem domácím kině a vyladí AV přijímač tak, aby poskytoval co nejplynulejší a nejoptimálnější celkový poslech ve vaší místnosti. Funkce Audyssey Dynamic Volume a Audyssey Dynamic EQ vyrovnávají překvapivé skoky v hlasitosti (například u televizních reklam) a umožňují vám poslouchat při nižších úrovních a stále si vychutnávat čisté dialogy, hudbu, zvukové efekty a přesné přizpůsobení tónů. Pro nadšence je určena aplikace Audyssey MultEQ Editor, která umožňuje zobrazit data detekce reproduktorů a zkontrolovat výsledky před a po kalibraci Audyssey, což usnadňuje optimalizaci akustiky jednotlivých místností podle osobního vkusu.


Multiroom HEOS

Se zabudovanou technologií HEOS se řada Home stává řídícím centrem celého domácího audiosystému zajišťující i bezdrátový přenos hudby po celém bytě. Přidáním dalších bezdrátových reproduktorů s technologií HEOS si můžete užívat hudbu kdekoliv v domě. Vše lze ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS app. Přehrávat lze nejen stejnou skladbu ve všech reproduktorech, ale i v každém jinou. Streamovat hudbu lze z nejoblíbenějších hudebních služeb jako Spotify, Deezer, Tidal a dalších. Pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení je k dispozici technologie Bluetooth nebo AirPlay2. Nebo, pokud si to přejete a chcete zaplnit celý dům najednou stejnou skladbou, stačí přidat do skupiny další doplňkové reproduktory Denon Home, zvukové projektory, síťové přehrávače nebo AV přijímače pomocí komunikace po domácí síti. Integrovaná funkce HEOS Vám nabízí prostě obrovské množství možností využití ozvučení více místností.


Technické parametry

Počet kanálů 7
Výstupní výkon 140 W (6 Ω) na kanál - THD 1%
110 W (6 Ω) na 2 kanály - THD 0,7 %
75 W (8 Ω) na kanál - THD 0,08 %
Reproduktorová impedance 4 - 16 Ω
Vstupní sensitivita 200 mV
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100 kHz
Odstup signál/šum 98 dB (IHF-A, Direct Mode)
FM / AM 87,5 - 107,9 MHz / 520 - 1710 kHz
Vstupy 6x HDMI
2x Kompozitní video
1x Phono
2x Analog Audio
2x Digitální optika
1x USB
Výstupy 1x HDMI monitor
1x Kompozitní video
2x Audio Pre-Out (SW)
1x Zona 2
1x Sluchátkový
Podporované formáty Dolby Digital / DTS / Dolby Atmos / Dolby TrueHD /
Dolby Digital Plus / DTS:X / DTS-HD Master Audio /
DTS-HD High Resolution Audio / DTS Express
Podporované video formáty 480i, 576i, 720p, 1080p, 480p, 576p, 1080i, 4K, 8K
Formáty WMA, MP3, WAV, MPEG-4 AAC, FLAC, Apple Lossless, DSD
Streamovací služby HEOS, Spotify, TIDAL, Deezer, AirPlay2, atd.
Zdroj napájení AC 230 V, 50 Hz
Spotřeba / Stand by 400 W / 0,1 W
Rozměry (š x v x h) 523 x 232 x 435 mm
Hmotnost 8,6 kg
Provedení Černá

Máte dotazy? Napište nám ...