DENON AH-D7200 - tmavý ořech
  • Doprava zdarma

DENON AH-D7200 - tmavý ořech

Výrobce: DENON

Špičková referenční sluchátka s profesionálním zvukem s meničem FreeEdge 50mm zasazeným do přepážek z technické pryskyřice, designu mušlí z kvalitního ořechu, náušníky z pamětové pěny, hlavovým mostem z ovčí kůže, impedancí 25Ω a citlivostí 105dB.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
14 490 Kč
618,57 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Referenční kvalita

AH-D7200 od Denonu jsou nove referenční sluchátka, čerpající z více než 50 letých zkušeností v oblasti designu a vývoje sluchátek. Více než pět let jsme zdokonalovali naše zkušenosti při vývoji dobře znějících sluchátek, které jsou tak pohodlné, že už nic jiného nebudete chtít poslouchat. Unikátní FreeEdge 50 mm přesné měniče, se pyšní skutečně kvalitním přednesem, pro extrémně detailní zvuk s minimálním zkreslením. měniče jsou instalovány na přepážkách z technické pryskyřice, snižujících vibrace a vše ještě tlumí mušle sluchátek, z kvalitního ořechového dřeva, které dává hudbě život. Odnímatelný měděný kabel (čistota mědi 7N), vyrobený v Japonsku, náročnou technickou specifikací Denonu, zajišťuje nejlepší možný přenos signálu - který je vybaven odolným kovovým konektorem strojově řezaným s okrasným měděným kroužkem. Mušle jsou zavěšeny na hlavovém mostu z pravé ovčí kůže, na ergonomicky zakřiveném hliníkovém odlitku ramínka, zatímco ušní polštáře z paměťové pěny, jsou pokryty extrémně měkkou umělou kůží vyvinutou speciálně pro AH-D7200. V každém detailu tohoto nekompromisního řešení jde především o kvalitu zvuku, pohodlí - mimořádný a jedinečný zážitek z poslechu.


  • Odnímatelný kabel pro sluchátka
  • Kvalitní FreeEdge membrána (50mm)
  • Mušle z právého ořechového dřeva

Připojení & technologie

Odnímatelný měděný kabel (čistota mědi 7N), vyrobený v Japonsku, náročnou technickou specifikací Denonu, zajišťuje nejlepší možný přenos signálu - jehož zakončení je vybaveno odolným kovovým konektorem strojově řezaným s okrasným měděným kroužkem. Srdcem AH-D7200 je, 50 mm měnič FreeEdge membrána, vyrobená z materiálu obsahující nano vlákna, které byly vybrány pro tuhost a nízkou hmotnost. Díky tomu je možné dosáhnout přesného pístového pohybu bez zkreslení, a má také vlastní tlumení pro neutralizaci nežádoucích rezonancí v membráně. Je posazena do měkkého, odpovídajícího prostoru, takže pohyb je lehčí bez ohýbání nebo deformace, v reakci na hudební signál a to vše pro nejčistější možný zvuk.


Komfort & design

Krásný 100% přírodní ořech, ze kterého jsou vyrobeny mušle, zlepšuje zvukový zážitek. Jsou samo tlumící a silné, což eliminuje nežádoucí vibrace pro super-přesné reprodukce, která přináší koncertní sál připomínající život. Hlavový most využívá dokonale ergonomicky tvarovanou konstrukci tlakově litého hliníku pro optimální přizpůsobení a pohodlí. Ušní polštářky jsou zabalené v jemné extrémně měkké umělé kůži vyvinuté speciálně pro AH-D7200 a paměťové pěny, což jim umožňuje přizpůsobit se tvaru hlavy pro co nejpohodlnější nošení. V každém detailu tohoto nekompromisního řešení jde především o kvalitu zvuku, pohodlí - a mimořádný a jedinečný zážitek z poslechu. Na vnější straně zdobí hlavový most přírodní ovčí kůže což způsobuje měkký luxusní pocit, zatímco na vnitřní straně je kůže prošívaná a lemovaná pro maximální pohodlí a trvanlivost. Pro přizpůsobení na různé velikosti hlavy, slouží nastavitelný hlavový most, využívá praktická kuličková ložiska se systémem click-stop pro přesné a opakovatelné nastavení. Číselné značky umožňují vaše osobní nastavení rychle a přesně.


Technické parametry

Měniče 50 mm (FreeEdge)
Frekvenční rozsah 5Hz - 55kHz
Citlivost 105dB/mW
Impedance 25Ω
Maximální vstupní síla 1,800mW
Hmotnost: 385g

Máte dotazy? Napište nám ...