CHORD Poly -černá
-14%
Ušetříte2 000 Kč
  • Doprava zdarma
  • Akce

CHORD Poly -černá

Výrobce: Chord Electronics

Chord Poly je přídavný modul, který rozšiřuje přenosný sluchátkový zesilovač / DAC Chord Mojo o bezdrátové streamování a přehrávání souborů z Micro SD karet. Funkce jdou ovládat ze smartphonu. Umožňuje hi-fi kvalitu zvuku doma nebo na cestách s Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay a síťovým připojením a upgraduje výkon sluchátek, auta a domácího audia.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
Původní cena: 13 990 Kč
11 990 Kč
500,40 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Poly je náš revoluční streamingový modul pro Mojo a je založen na kondenzovaném PC na vysoké úrovni s datovým serverem, přijímačem DLNA, rozbočovačem Wi-Fi, modulem Bluetooth a čtečkou / přehrávačem SD, plus vysoce sofistikovaným softwarem. Poly umožňuje bezdrátové přehrávání zvuku ze smartphonů a poprvé odmítá potřebu kabelu mezi těmito dvěma zařízeními.

Poly odstraňuje původní potřebu kabelového spojení mezi smartphonem a Mojo a bezdrátově se ovládá z aplikací Android a iOS v telefonu. Při připojení k Mojo se Poly pohodlně vkládá do kapes, kabelů a tašek .

Poly je kompatibilní s nejnovějšími typy zvukových souborů s vysokým rozlišením a podporuje soubory PCM až do rozlišení 768kHz a DSD64 až DSD512 (Octa-DSD). Vysoce kvalitní čtečka / přehrávač SD karty Poly uvolňuje paměť a úložiště smartphonů, takže v telefonech již není třeba udržovat rozsáhlé knihovny.

Poly se integruje s pokročilými hudebními přehrávači, jako je Roon (s výjimkou přístupu SD) a podporovanými typy souborů ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA a MP3. Zařízení obsahuje dobíjecí baterii LiPo, která poskytuje přibližně devět hodin přehrávání po čtyřhodinovém nabití. Mohou být současně zapojeny Mojo a Poly.


 

Technické parametry

Materialy Přesné obráběné hliníkové pouzdro s černým eloxováním a silikonovými nohami.
Baterie Nabíjecí LiPo (Lithium Polymere) 2200mAh
Přehrávání                                                                          Více než 9 hodin
Nabíjení Méně než čtyři (4) hodiny. 2  Micro USB vstupy.  Mojo a Poly lze současně nabíjet přes Micro's USB.
Konektivita Bluetooth A2DP aWiFi 2.4gHz.
Úložiště  Karta Micro SD - Neomezená maximální kapacita.
Podpora přehrávání Roon, DLNA, Airplay, a Bluetooth .
Podporované soubory  ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA a MP3. Další budou upřesněny
PCM vzorkovací frekvence 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz, 192kHz, 358.8kHz, 384kHz, 717.6kHz, and 768kHz.
DSD pomocí vzorkovacích rychlostí DoP DSD64 – DSD512 (Octa-DSD).
Podporované zařízení IPhony a iPady, smartphony a tablety Android, smartphony a tablety Windows, počítače se systémem Windows, počítače Mac OS X a DAP (např. Astell & Kern).
Nastavení WiFi zařízení Ručně zadejte SSID zařízení a zadejte heslo. Poly si pamatuje dříve připojená zařízení a automaticky se připojí.
Nastavení BlueTooth Zvolte Poly jako výstupní zařízení a vstupní kód 0000.
Nastavení Airplay Jednoduše vyberte položku Poly a okamžitě se  přehrajte do přístroje.
Název zařízení Toto je uživatelsky konfigurovatelné, ale ve výchozím nastavení je pojmenováno 'Poly'. Tato funkce je povolena pro umožnění použití Poly v zónách. Například majitel dvou Mojo může označit jednu jednotku, která se v statickém systému používá jako "Home Mojo" a Mojo jako  "On the Go".
Rozměry 50 x 62 x 22mm

Máte dotazy? Napište nám ...