Creek Evolution 100CD - černá

Creek Evolution 100CD - černá

Výrobce: CREEK

Univerzální digitální jednotka za příznivou cenu slučuje CD přehrávač, sluchátkový zesilovač a digitální předzesilovač s šesti digitálními vstupy - 2 x optika, 2 x koax 1 x USB 2, Bluetooth a D/A převodník. Digitální výstupy optický a koaxiální, analogové výstupy symetrické XLR a nesymetrické RCA-Cinch. Možnost výběru z pěti digitálních filtrů a řízení hlasitosti v digitální formě z předního panelu nebo dálkovám ovladačem.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Univerzální digitální jednotka umožňující stahovat hudbu z internetu, poslouchat hudbu z vysokým rozlišením z počítače, ze satelitního přijímače nebo televizoru a přehrávat CD v nejvyšší kvalitě. Zároveň slouží i jako vysoce flexibilní digitální předzesilovač s jednoduchým přepínáním vstupů a regulací hlasitosti v digitálním formátu a možností dálkového ovládání funkcí.

Evolution 100CD je high-end DAC s CD transportní mechanikou a pěti digitálními vstupy a BT modulem Comet. Jednotka je vybavena sběrnicí Creek RC autobus pro synchonizaci ovládání odpovídajícího zesilovače. Vstup USB2 umožní plně využít streaming souborů s vysokým rozlišením 24 bitů/192 kHz z počítače. Vstup pracuje s různými počítačovými platformami, ale vyžaduje vlastní ASIO ovladač dostupný na firemních webových stránkách. Výstupní analogový signál ve vysoké kvalitě je k dispozici na symetrických (XLR) i nesymetrických (Cinch) výstupech. Výstupní signál zesilují firemní výstupní buffery.

Pro optimální zvukový výkon používá EVOLUTION 100CD dva špičkové převodníky 24 bit / 192 kHz ve dvojitém diferenciálním režimu, s cílem dosáhnout co nejmenšího zkreslení a šumu. Převzorkování, low-jitter a přesné hodiny optimalizují výkon převodníku na všech vzorkovacích frekvencích. Zcela nezávislé hodiny zajišťují přesné čtení dat z kompaktního disku.

CD přehrávač- předzesilovač EVOLUTION 100CD napájí výkonný toroidní transformátor o výkonu 30 Wattů zajišťující nízké rozptylové magnetické pole a vynikající odstup rušení. Transformátor má tři vinutí pro samostané zdroje napájející analogové obvody, digitální obvody a CD transport. Filtrační a stabilizační obvody zdrojů jsou pro jednotlivé sekce používají sady kondenzátorů s nízkou impedancí a optimalizované napěťové regulátory. V signálových obvodech jsou použity vysoce kvalitní součástky jako např. polymerové kondenzátory na místech kritických pro zvuk v analogových a digitáních obvodech, nebo vysoce kvalitní polypropylenové kondenzátory WIMA ve výstupních filtrech.

Design Evolution 100CD je přizpůsoben integrovaným zesilovačům Evolution 50A a Evolution 100A. Má stejně nízkou skříňku a kovový, gravírovaný přední panel z kartáčovaného hliníku v černé nebo stříbrné barvě. Stejná jsou i podsvětlená tlačítka, zřetelně signalizující navolenou funkci. Černobílý OLED (Organic Light Emitting Diode) displej má vyšší jas a rozlišení než jiné typy. Jas displeje lze pomocí dálkového ovladače snížit nebo zcela vypnout.

Dálkovým ovladačem EVO lze ovládat funkce všech přístrojů řady EVOLUTION včetně zesilovače, tuneru Ambit a DAC převodníku Ruby.

Technické parametry

Digitální vstupy 2 x SPDIF, 24 bit/192 kHz, transf. oddělené
2 x Toslink, 24 Bit/192 kHz
1 x USB, 24 bit/96 kHz galv. oddělený
Blue-tooth
CD transport Profi kvalitní, navržený na zakázku, externí hodiny
Frekvenční rozsah: 20 Hz-20 kHz ± 0,1 dB
Celkové harmonické zkreslení: 0.001% /1 kHz
Odstup signálu od šumu: > 115 dB (A)
Separace kanálů > 95 dB (20 Hz - 20 kHz)
Výstupy 1x analogový nesym. RCA audio výstup
1x analogový sym. XLR audio výstup
1x digitální optický audio výstup
1x digitální koaxiální audio výstup
1x sluchátka
Digitální filtry 5 volielných
Analogové výstupy - napětí/impedance 2 V / 47 Ω nesymetrické Cinch
4 V / 94 Ω symetrické XLR
Spotřeba klidová/provozní 6 W / 10 W
Rozměry (š x v x h) 430 x 60 x 280 mm
Hmotnost: 5,5 kg

Máte dotazy? Napište nám ...