Creek Ambit
  • Doprava zdarma

Creek Ambit

Výrobce: CREEK

Vestavný modul FM/AM tuneru s RDS pro modely zesilovačů 50A a 100A. Ovládání všech funkcí z předního panelu a dálkového ovladače. Navolené funkce, název stanice a další RDS informace se zobrazují na OLED displeji. Manuálně nebo automaticky vyladěné stanice lze uložit do paměti, která nabízí kapacitu pro více jak 100 stanic.

Nedostupné
Do 3 týdnů
3 990 Kč
154,82 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejnovější vysílací systém pro rádia - DAB používá datovou kompresi, proto zvuk většiny rozhlasových stanic v tomto systému odpovídá kvalitě zvuku z MP3 přehrávačů. To je hlavní důvod, proč Creek nenabízejí DAB rádio ve svém Hi-Fi programu. Protože prakticky všechny analogové i digitální stanice vysílají přes internet, není nutné pro poslech rádia doma kupovat rádio systému DAB. Vzhledem k datové kompresi, kterou používají všechny stanice vysílající přes internet, dosahuje nejlepší zvuk tradiční tuner nebo rádio.

Konstruktéři modulu opustili klasickou konstrukci superhetu, kdy potřebnou selektivitu obvykle zajišťují keramické filtry, a použily nejmodernější obvody s digitálním zpracováním signálu. Frekvence přijímané stanice v pásmu AM nebo FM se digitalizuje pomocí dvou ADAC (analogově digitálních) převodníků. Digitální signálový procesor (DSP) tento signál zpracovává a v pásmu FM rozděluje na levý a pravý kanál. Digitální signál je pak následně opět převeden na analogový pomocí samostatného, vysoce kvalitního DA převodníku a přiveden na pátý analogový vstup zesilovače. Výsledkem je brilantní zvuk a zároveň odpadá řada problémů s příjmem obvyklých u tradičního analogového tuneru.

Technické parametry

FM rozsah 76 - 108 MHz
AM rozsah 520 - 1710 kHz (SV)
Ladící krok 50, 100 nebo 200 kHz (FM)
9 nebo 10 kHz (AM)
Počet předvoleb AM + FM 100
Ladění stanic manuální nebo automatické
Citlivost 3,5 dBuV (s/š 26 dB) 
Potlačení zrcadl. příjmu >70 dB
Potlačení sousedního kanálu 70 dB
Frekvenční rozsah 30 Hz - 16 kHz - 1dB
Celkové harmonické zkreslení < 0,05 %
Odstup signálu od šumu > 70 dB
Separace kanálů (FM) > 40 dB

Máte dotazy? Napište nám ...