CHORD Mojo 2
  • Novinka
  • Doprava zdarma

CHORD Mojo 2

Výrobce: Chord Electronics

Nejpokročilejší přenosný DAC převodník a sluchátkový zesilovač s výkoným procesorem FPGA, bezdrátového DSP, funkcemi crossfeed, lock,  nastavení ovládání tónu, velkokapacitní baterií, USB-C portem a hliníkovým, ručně vyráběným CNC šasi.

Skladem
13 990 Kč
606,93 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Přenosný a bezkonkurenční

Firma Chord představuje novou generaci nejpokročilejší verzi DAC převodníku a sluchátkového zesilovače na světě Mojo 2. Tento velmi mobilní produkt dokáže přehrát vaši oblíbenou hudbu s veškerými prvotřídními detaily a čistotou, jakou najdete i v těch nejlepších studiích na světě. Mojo 2 představuje DAC převodník a zesilovač v jednom jediném zařízení. Celý komponent byl navržen a zkonstruován ve Velké Británii. Mojo 2 se velmi výrazně liší od všech ostatních zařízení, které hifi trh nabízí. Využívá patentovanou digitální technologii, která se postupně celé desetiletí zdokonalovala do dnešní podoby.


  • Nová generace FPGA s větší učinností a silnějším výkonem.
  • Zvětšená kapacita baterie oproti předchozímu modelu.
  • Podrobné nastavení EQ pomocí UHD DSP.

Procesor FPGA

Nová generace Mojo 2 je spojená s velmi výkonným procesorem ´FPGA´, který zaručuje špičkovou kvalitu zvuku ve své třídě s výkonem, který oceníte doma i na cestách a to pro jakékoliv sluchátka (2x 3,5mm Jack výstup). Tyto procesory s programovatelnými obvody a vlastním kódováním využívá značka Chord po více než 20 let, protože jen těžko budete hledat kvalitnější převod digitálního signálu na signál analogový. Mojo 2 na víc jednoduše spojíte s vaším Smart phonem, tabletech či notebookem. Pro toto připojení si můžete vybrat USB-C, Micro-USB, optickým nebo koaxiálním vstupem.


Jedinečný design

Mojo 2 nabízí zcela jedinečný design. Díky polychromatickými podsvícenými tlačítky je ovládání jednoduché a velmi intuitivní. Nově v Mojo 2 naleznete i tlačítko nabídky, které nabízí srozumitelnou navigaci v nových nabízených funkcí a to včetně funkce UHD DSP. V neposlední řadě nabízí Mojo 2 i kompatibilitu s bezdrátovým streamovacím modulem Poly 2, díky kterému budete mít přístup pro bezdrátovou integraci pro váš streaming.


Technické parametry

vstupní výkon 300Ω 90mW, 30Ω 600mW / 1 kHz
Impedance sluchátek 4Ω až 800Ω
Zkreslení                                                                          0.00027% (2,5V 300Ω)
Výstupní impedance 0,06Ω
Dynamický rozsah                                                                              125 dB 
Vstupy 2x micro USB
1x USB-C
Koaxiální
Optický
Výstupy 2 x sluchátkový Jack 3,5mm
Rozměry Š x V x H 62 x 83 x 23 mm

Máte dotazy? Napište nám ...