CHORD Dave - stříbrná
  • Doprava zdarma

CHORD Dave - stříbrná

Výrobce: Chord Electronics

 DAVE je nejpokročilejší DAC, který firma CHORD vyrobila. Je vybaven nejmodernějšími technologiemi , které jsou k dispozici, a to pomocí proprietárních technik, které nebyly nikdy dříve vidět a činí z  DAVE nejvyspělejší zesilovače DAC / předzesilovačem na světě. DAVE znamená "Digital to Analogue Veritas in Extremis", což je slogan, který nejlépe odráží schopnost produktu. Zařízení je tak pokročilé a s tak málo kompromisy, že je naprosto spolehlivě funguje v extrémních podmínkách - a je standardem pro všechny ostatní DAC na trhu

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
269 900 Kč
11 093,11 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 DAC DAVE,  je také referenčním sluchátkovým zesilovačem  a digitálním předzesilovačem, vytvořený desítky let vědeckého výzkumu, vývoje a pokročilého inženýrství . V jeho srdci leží nová verze pokročilého Spartan 6 Field Programmable Gate Array (FPGA) s 1000 násobným zpracovatelským výkonem tradičního masově vyráběného DAC čipu. DAVE FPGA je nabit více než miliónem řádků kódu, které dokážou čelit složitým problémům s časováním, s rychlostí a přesností.Na přední stranu vtěsnal  výrobce jednak své malé logo a do prohlubně pod něj kolébkový vypínač, vpravo od něj pak najdete dokonce trojici sluchátkových výstupů. Dva ve velikosti 6,3 mm jack a jeden 3,5 mm jack. V levé části je malé tlačítko pro cyklické přepínání vstupů a hned vedle další pro změnu pracovního režimu( crossfreed) pro experimentování zejména s prostorem nahrávky. Ve vykrojené jamce nad těmito tlačítky se nachází vypouklé "oko", pod kterým je malý displej se základními informacemi.

Zadní panel je opatřen vstupy a výstupy. Analogové výstupy jsou řešené jako plně symetrické XLR a nesymetrické RCA konektory. Vpravo od nich je digitální koaxiální a optický vstup, doplněný dokonce dvěma USB konektory typu B - jeden je určen vysokému rozlišení a DSD, druhý je pro provoz bez ovladačů v CD kvalitě. Pouze HD USB je galvanicky oddělené. Posledním konektorem je malý vstup pro externí pulzní zdroj, kterým se dobíjí baterie - napájení pro co nejčistší provoz tak není nikdy přímo ze sítě . Neviditelným vstupem je pak Bluetooth s podporou aptX kodeku.

Chord obdařil také schopností zpracovat v podstatě jakýkoliv dnes dostupný signál - PCM může mít rozlišení až 32 bitů / 384 kHz (optika 192 kHz), zpracuje ale i DSD64 a DSD128. Aby byla možná různá digitální kouzla (regulace hlasitosti a přeslechů) se signálem, převádí ale okamžitě DSD na PCM (DoP).


 

Technické parametry

Frekvenční rozsah 20Hz to 20kHz +/- 0.1dB
THD+N: 127.5dB (AWT)
Separace kanálů >125dB na 1kHz
Dynamický rozsah 127.5dB (AWT)
Sluchátkový výstup 1% THD 6.8v RMS with 300Ω (154mW)
Výstupní impedance                                                               
0.0055Ω (ochrana proti zkratu)
Provozní napětí

                                                                                                                      
90v AC – 250v AV auto switching 50Hz – 60Hz
Rozměry 333,5 x 71 x 154 mm
Hmotnost 7 kg
    

Máte dotazy? Napište nám ...