Chord Company Odyssey X / ChordOhmic - 2 x 2 m
  • Doprava zdarma

Chord Company Odyssey X / ChordOhmic - 2 x 2 m

Výrobce: Chord Company

Chord Odyssey X používá stejné materiály jako Rumor X. Vodiče Odyssey s větším průměrem přinášejí systému mnohem více detailů a dynamiky, stejně jako zlepšují stupeň kontroly a definice, které mohou změnit kvalitu zvuku reproduktorů. Odyssey byla poprvé představena v roce 1998 a stanovila nový standard výkonu. Díky neutralitě, kompatibilitě a konzistenci výkonu v různých systémech se velmi rychle stal nejoblíbenějším kabelem pro reproduktory.
Časopis Hi-Fi News si Chord Odyssey oblíbil natolik pro svou kvalitu a cenu, že pět let po sobě získal cenu za nejlepší reproduktorový kabel.

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
7 790 Kč
320,61 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Materiálová technologie se neustále vyvíjí a vylepšuje, nyní jsou k dispozici alternativní materiály k PTFE. Zatímco vysoké náklady na Taylon® omezuje jeho použití ve všech řadách Chord, proto se do pozornosti dostal další izolátor - XLPE (Cross-linked Polyethylene). Ukázalo se, že jedna konkrétní verze tohoto materiálu je ještě lepší než PTFE, takže se zrodila řada Odyssey X. Kabel je osazen vysoce kvalitními postříbřenými lisovacími banánky ChordOhmic, které se vyznačují minimálním přechodovým odporem. Stejný typ vodiče použitý v Odyssey X najdete také v reproduktorových kabelech Chord Epic a Epic XL.
Pokud uvažujete o OdysseyX, měli byste si také poslechnout Chord ShawlineX s podobnou cenou.


 

Technické parametry

Provedení 2 zkroucené vodiče
Materiál vodičů postříbřená bezkyslíkatá měď
Průřez vodičů 3,31mm 2, 12 AVG,
Izolace vodičů (dielektrikum) XLPE
Stínění NE
Vnější plášť bílé PVC
Vnější průměr 8 mm

Máte dotazy? Napište nám ...