Cambridge Audio DacMagic 200M - šedá lunar
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Cambridge Audio DacMagic 200M - šedá lunar

Výrobce: Cambridge Audio

Nový, značně vylepšený DA převodník se sluchátkovým zesilovačem, který lze využít i jako předzesilovač. Navazuje na oblíbeného předchůdce DacMagic Plus. DA převod zajišťuje dvojice referenčních dvaatřiceti bitových převodníků ES9028Q2M Sabre od ESS Technology. Podporuje soubory až do rozlišení 32bit / 768kHz nebo DSD512. Oproti předchůdci obsahuje vestavěnou Bluetooth technologii s AptX a plně dekóduje soubory MQA, a tak přehrávaná hudba zní přesně stejně jako původní studiová nahrávka.
OD sdružení EISA získal ocenění Best Product 2021 - 2022 v kategorii DAC 

Barevné varianty
Skladem
10 990 Kč
456,77 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Precizně provedený přístroj s masivním kovovým šasi a předním panelem z hliníkové slitiny kompaktních rozměrů obsahuje vysoce kvalitní DA převodník a sluchátkový zesilovač. Disponuje dvojicí vstupů pro digitální signál s alternací koaxiál / optika, USB B vstupem pro počítač a vestavěnou technologií Bluetooth s AptX kodekem pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení.
Srdcem DacMagic 200M je dvojice referenčních digitálně-analogových převodníků ES9028Q2M Sabre od ESS Technology. Ty zvládají převod digitálních zvukových souborů až do 32bit / 768kHz nebo DSD512, a tak si poradí se všemi v současnosti dostupnými digitálními formáty.
Výstupní audio signál je na symetrických a nebo nesymetrických výstupech nebo lze rovnou poslouchat na sluchátka prostřednictvím vestavěného vysoce kvalitního sluchátkového zesilovače. U výstupů lze volit mezi pevnou a regulovatenou výstupní úrovní, která umožní použít DacMagic 200M i jako digitální předzesilovač pro aktivní reproduktory nebo koncové zesilovače.


 • Referenční dvojitý DAC ES9028Q2M Sabre od ESS Technology
 • Zpracování souborů až do 32bit / 768kHz nebo DSD512
 • Úplné dekódování formátu MQA umožní poslouchat záznamy
  v plné studiové kvalitě
 • USB B vstup a digitální i optické vstupy umožní připojit prakticky každé
  digitální audio zařízení
 • Vestavěná Bluetooth technologie s AptX kodekem
  pro bezdrátový přenos zvuku ze smartphonu nebo tabletu
 • Vysoce kvalitní výstup pro sluchátka
 • Symetricé i nesymetrické, pevné nebo regulované audio výstupy
 • Možnost využit i jako digitální předzesilovač pro aktivní reprosoustavy
  nebo koncový zesilovač.  
 • Přední panel v lunární šedé barvě

Zvuk studiové kvality
DacMagic 200M je prvním produktem společnosti Cambridge Audio, který podporuje dekódování zvukových souborů MQA.
MQA je oceňovaná britská technologie, která přináší zvuk studiové kvality při dostatečně malých objemech přenášených dat při streamování. Tuto technologii používá např. oblíbená služba TIDAL v placené sekci Hi-Fi. Cambridge Audio DacMagic 200M dokáže plně dekódovat a přehrávat soubory MQA, takže zní přesně jako původní studiová nahrávka.

Dvoubarevná LED dioda na předním panelu indikuje přehrávání MQA souborů. Modrou barvou indikuje přehrávánísouboru MQA Studio, který byl ve studiu schválen umělcem nebo producentem, nebo byl ověřen vlastníkem autorských práv. Zeleným svitem potvrzuje přehrávání a dekódování hudebního souboru MQA.


Výkonné zpracování.
Srdcem DacMagic 200M je dvojice dvojice referenčních digitálně-analogových převodníků ES9028Q2M Sabre od ESS Technology. Ty zvládají převod digitálních zvukových souborů až do 32bit / 768kHz nebo DSD512, takže si poradí s digitální hudbou jakéhokoli druhu uloženou na CD, smartphonech, počítačích nebo kdekoli jinde.
Digitální soubory přicházející do DA převodníku DacMagic 200M převedou dvojité převodníky na analogový zvuk se vší neporušenou dynamikou a detaily. Výstupní analogový signál pro zvukového zařízení, je neuvěřitelně přesný a realistický, a tak domácí audio systém bude znít přesvědčivěji a úplněji než kdy dříve.


Velká konektivita.
Se zdroji digitálních audio signálů ze DacMagic 200M propojit několika způsoby. K dispozici je dvojice vstupů pro digitální signál s alternací pro optický nebo koaxiální kabel umožňující snadné připojení CD/BD přehrávače nebo herní konzole. Pro počítač nebo notebook s nainstalovaným ovladačem je určený vstup USB B. Vestavěná technologie pro bezdrátový přenos zvuku Bluetooth s kodekem AptX umožňuje snadno přenášet zvukové soubory ve vysoké kvalitě i ze smartphonu nebo tabletu.
Vestavěný vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač s výstupem na Jack 6,3 mm umožní použít DA převodník DacMagic 200M zcela samostaně, a vychutnat si vzrušující kvalitu zvuku DacMagic 200M v soukromí při jakékoli hlasitosti, která se vám líbí. Symetrické a nesymetrické výstupy s možností zvolit pevnou nebo regulovanou výstupní úroveň umožní převodník využít jako předzesilovač pro koncové zesilovače nebo aktivní reprosoustavy nebo zapojit do prakticky libovolného audio systému. Tři sekvenčně volené filtry Fast – Slow – Short delay s různou odezvou na signál umožní upravit zvuk podle osobních preferencí.


Technické parametry

D/A převodník: Dual ESS ES9028Q2M
Frekvenční rozsah 10 Hz - 50 kHz (±1 dB)
Zkreslení < 0,0005 % (A)
Odstup s/š > 115 dB (A)
Přeslechy < 110 dB
Vstupy 2 x koaxiální / optický S/PDIF Toslink
1 x USB B
1 x Bluetooth AptX 
Podporované formáty Optika - PCM 16 - 24 bit / 44,1 - 96 kHz, DSD64
Koaxiál - PCM 16 - 24 bit / 44,1 - 192 kHz, DSD 64
USB B - PCM 16 - 32 bit / 44,1 - 768 kHz, DSD 64 - 512
Bluetooth v4.2, A2DP profile, SBC a AptX, 16 bit
MQA dekódování Plné dekódování (Core + Renderer)
Výstupy 1 x nesymetrický RCA Cinch
1 x symetrický XLR
1 x sluchátka Jack 6,3 mm
Výstupní impedance < 50 Ω Cinch
< 100 Ω XLR
Výstupní úroveň
pevná / regulovaná (volitelné)
2,1 V rms Cinch
4,2 V rms XLR
Výstup pro sluchátka 300 mW / 32 Ω, 65 mW / 150 Ω
< 0,001 % THD (1 kHz / 100 mW/ 32 Ω
Doporučená impedance sluchátek 10 - 600 Ω
Příkon 12 W
Rozměry (š x v x h): 215 x 52 x 191 mm
Hmotnost: 1,2 kg

Máte dotazy? Napište nám ...