BOSE Wave SoundTouch music system IV - stříbrná
  • Doprava zdarma

BOSE Wave SoundTouch music system IV - stříbrná

Výrobce: BOSE

Uznávaný stolní rádiobudík s CD přehrávačem v nové designu, CD/CD-R/CD-RW/MP3, AM/FM tuner s RDS, budík. Nyní doplněný o fukci SoundTouch, která umožňuje přístup k síťovým prvkům jako internetová radia, počítač, NAS, server, Bluetooth, dálkový ovladač typu kreditní karta, Slot pro CD, sterofonní vstup, sluchátkový výstup, automatický Fade-in/Fade-out, magneticky stíněné reproduktory

Barevné varianty
Na dotaz
19 280 Kč
760,99 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Realističtější zvuk veškeré hudby, včetně bezdrátového přenosu hudby

Tam venku je svět hudby. Tento kompaktní systém umožňuje si snadno vychutnat vše. Použijte jej ke streamování milionů skladeb z hudebních služeb, jako je Spotify a Deezer, tisíců internetových rozhlasových stanic, a hudby uložené na vašem smartphonu, tabletu nebo počítači.

K dispozici je také CD přehrávač a tuner DAB/AM/FM. Takže s vaším Wave systémem můžete poslouchat vše, co chcete, s místnost vyplňujícím zvukem – a to vše ze snadno použitelného systému, svěží a aktualizované konstrukce.

  • Živoucí, místnost zaplňující zvuk pro poslech internetových služeb, jako jsou Spotify a Deezer, internetového rádia, vlastní uložené hudby, CD, a DAB/AM/FM rádia
  • Připojí se přímo k vaší domácí Wi-Fi síti, nejsou potřeba žádné přídavná zařízení
  • Pracuje se zařízeními s technologií Bluetooth pro ještě více hudebních možností
  • Technologie vlnovodu reproduktoru přináší hluboký, vysoce výkonný zvuk
  • Bezplatná aplikace promění váš telefon v hudební dálkový ovladač


Vysoce výkonný zvuk
Systém Wave® SoundTouch nabízí legendární výkonnost oceňovaného hudebního systému Wave music system. Exkluzivní inovace od Bose® - technologie vlnovodu reproduktoru - přináší hluboký a bohatý zvuk, jako z mnohem rozměrnějších a dražších stereo systémů.


Objevujte hudbu se SoundTouch
Pomocí SoundTouch® můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdykoliv předtím. Můžete bezdrátově streamovat miliony skladeb přes Spotify® a Deezer, stejně jako internetová rádia a svoji vlastní hudební knihovnu.Výkonná aplikace umožňuje ovládat hudbu z libovolného místa v domě z telefonu nebo tabletu. A šest snadno programovatelných předvoleb vám umožní přehrávat vaši oblíbenou hudbu pomocí aplikace nebo přiloženého dálkového ovladače ve stylu kreditní karty.

Hudební systém Wave® SoundTouch® je součástí celé rodiny bezdrátových produktů, od jednodílných hudebních systémů, po domácí kina. Všichni budou spolupracovat a společně přehrávat stejnou hudbu v každé místnosti, nebo různou hudbu v různých místnostech.

Elegantní jednoduchost

Systém Wave® SoundTouch® se nastavuje velice snadno - během několika minut. Aplikace vás jednotlivými kroky provede. Můžete přehrávat běžné nebo doma vypálené CD/MP3 CD, a na dotek předvolby jsou k dispozici vaše oblíbené rozhlasové stanice. Tenké infračervené dálkové ovládání umožňuje ovládat všechny funkce systému z libovolného místa v místnosti a pohodlné dotykové ovládací prvky pro zapnutí / vypnutí / opakované buzení jsou zcela neviditelné. Uslyšíte hudbu s čistým, plným a přesným zvukem. To vše ze systému, který se hodí prakticky kamkoliv, ať už jej umístíte na konferenční stolek v obývacím pokoji, na kuchyňskou linku nebo na noční stolek v ložnici.


Snadné použití
Proprietární technologie Bose automaticky provádí mnoho úprav, nutných pro vysoce výkonné audio. Takže si můžete vychutnat vysoce výkonný, multi-komponentní stereo zvuk, i bez celé řady ovladačů. Velký, snadno čitelný displej zobrazuje zdroj hudby, čas a další informace. A duální alarmy jsou skvělé pro páry, které se mají probudit v různých časech. Chcete-li buzení ráno odložit, stačí se dotknout horní části vašeho systému a dopřát si ještě nějaký čas spánku navíc.

Technické parametry

Vstupy / výstupy 1 x AUX 3,5 mm jack vstup
1 x sluchátkový výstup
1 x FM anténa
1x Ethernet
1x USB
Hmotnost (hudební systém): 4.5 kg
Hmotnost (dálkové ovládání): 30,0 g
Rozměry (hudební systém): 142 x 368 x 221 mm (V x Š x H)
Rozměry (dálkové ovládání): 94 x 57 x 6 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Bose Wave SoundTouch Music System IV
Napájecí kabel 2,4m
Dálkové ovládán
DAB dipólová anténa

Máte dotazy? Napište nám ...