BOSE Virtually Invisible 300 - černá

BOSE Virtually Invisible 300 - černá

Výrobce: BOSE

Bezdrátové surround reproduktory k doplnění SoundTouch 300 soundbar pro plnohodnotné domáci 5.1 nebo 5.0 kino

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448Prostorový zvuk. Elegantně. Bezdrátově.

Co se týče zadních prostorových reproduktorů, jediná věc, která má vyniknout, je zvuk, nikoliv nápadné rozměry. Zadní bezdrátové reproduktory Virtually Invisible 300 wireless surround neměří více, než deset centimetrů, takže jsou opravdu prakticky neviditelné, ale zvuk mají perfektní. Tyto nenápadné zadní prostorové reproduktory jsou navrženy speciálně pro spárování se soundbarem SoundTouch 300, kdy poskytují zvuk, který přidá vašim filmům, sportu a televizním pořadům ten správný prostor.


Hezký doplněk k systému domácího kina

Přidáním těchto prostorových reproduktorů k soundbaru SoundTouch 300 dojde ke změně – zvuk je vzrušující, prožijete skutečný zážitek z napínavého děje, stejně jako v kině. A instalace? Jednoduchá. Dva bezdrátové přijímače, dodávané s reproduktory, maximálně usnadňují bezdrátové připojení k soundbaru. Ihned po připojení k výkonnému soundbaru získáte prvotřídní audio systém.
Volitelné rozšíření systému

Chcete dosáhnout další úrovně výkonnosti v kompaktním provedení? Doplňte soundbar o bezdrátový basový modul Acoustimass 300, a dokonalý poslech a zážitek z obklopujícího zvuku domácího kina je zaručen. Stejně jako reproduktory Virtually Invisible 300, také modul Acoustimass 300 má bezdrátový dosah až 9 metrů a krásně se hodí do jakékoliv místnosti. Přidejte jej k vašemu soundbaru SoundTouch 300 a okamžitě si všimnete rozdílu – nejen sluchem - basy přímo pocítíte.

Technické parametry

Hmotnost:
Repro BOSE Virtually Invisible 300
Napájecí kabel s adaptérem

0,54 kg / ks
0,28 kg / ks
Rozměry: (V x Š x H)
Repro BOSE Virtually Invisible 300
Napájecí kabel s adaptérem

955 x 832 x 849
41 x 166 x 78
Obsah balení: 2x reproduktor BOSE Virtually Invisible 300
2x bezdrátový přijímač
2x napájecí adaptér
2x napájecí kabel
2x reproduktorový kabel

Máte dotazy? Napište nám ...