BOSE SoundTrue In-Ear Apple - cranberry

BOSE SoundTrue In-Ear Apple - cranberry

Výrobce: BOSE

Sluchátka do uší pro každodenní nošení pro zařízení Apple s mikrofonem a ovládáním na kabelu, technologie TriPort® optimalizuje nízkofrekvenční výstup, silný a dynamický zvuk, 3 velikosti naušníků StayHear®, odolný kabel a konektor.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Sluchátka pro aktivní životní styl

Sluchátka SoundTrue In-Ear se mohou pochlubit novým propracovaným designem ve všech detailech, který vyjádří tvůj osobitý styl. Sluchátka disponují nově vylepšenou akustickou technologií a užijete si s nimi dostatečně hluboké basy, křišťálově čistý zvuk tak, jak jste ho možná nikdy předtím neslyšeli z běžně dostupných sluchátek určených do uší. Patentované silikonové ušní vložky StayHear perfektně udrží sluchátka uvnitř uší a budete je tak moct poslouchat dlouhé hodiny, aniž by Vás cokoliv tlačilo. Užijte si svůj aktivní životní styl se sluchátky SoundTrue In-Ear.

  • Užijte si hudbu s hlubokými basy a čistým zvukem
  • Různé barevné provedení, aby si každý našel svůj styl
  • Odolná konstrukce se speciálně vyztuženým kabelem
  • Dálkové ovládání kompatibilní s vybranými zařízeními od Apple
  • StayHear ušní silikonové vložky zůstávají pohodlné celé hodiny a bezpečně drží sluchátka na svém místě po celou dobu poslechuZvuk, který změní vaše vnímání hudby

Poslech hudby je pro většinu důležitý. Hlavně během cest do práce nebo kdekoliv jinde. Se sluchátky SoundTrue In-Ear objevíte zcela nové detaily vaší oblíbené hudby. Sluchátka jsou totiž vybavena proprietární akustickou strukturou TriPort. Díky tomu mají zvýšený hudební výkon, bohatý a maximálně detailní zvuk, a to při jakékoliv hlasitosti. Jejich výkon je srovnatelný s mnohem většími sluchátky ve své třídě.Sluchátka, která drží na svém místě
Je velmi nepříjemné, když vám sluchátka nedrží vně ucha a neustále vypadávají. Se sluchátky SoundTrue In-Ear tyto potíže nikdy nezažijete a můžete se plně soustředit pouze na poslech hudby. SoundTrue In-Ear jsou totiž navrženy tak, aby zůstaly pohodlně uvnitř ucha po celou dobu poslechu. Speciální patentované StayHear ušní vložky jsou vyrobeny z měkkého silikonu a přesně odpovídají vašemu tvaru ucha. Tím zajišťují hodiny pohodlného poslechu hudby.

Sluchátka jsou navíc extrémně lehké a odolné v rámci běžného používání s dlouhou životností. Speciálně vyztužený kabel je dodáván s klipem pro upevnění na oblečení pro ještě větší pohodlí.
Poslouchejte hudbu a zároveň telefonujte
SoundTrue In-Ear sluchátka jsou vhodné pro různé druhy vašeho budoucího použití. Tento model sluchátek, který jste si vybrali, je speciálně určen pro Váš iPhone. Tomu odpovídá i integrovaný mikrofon a dálkové ovládání s přepínáním mezi hudbou a hovory, ovládáním hlasitosti nebo vybíráním skladeb.
Barevně laděné ochranné pouzdra
Ke sluchátkům se dodává i stylové ochranné pouzdro pro ochranu vašich sluchátek, příslušenství a také vašeho iPhonu.


Technické parametry

Konstrukce: Do uší
Délka kabelu: 1,15 m
Hmotnost: 18,5 g
Rozměry 25 x 19 x 10 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Sluchátka Bose In-Ear
Praktický cestovní box
3 velikosti špuntů StayHear®
Klip na oblečení

Máte dotazy? Napište nám ...