Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

BOSE SoundSport Wireless Pulse - červená

Nehodnoceno

Nově designované sportovní bezdrátová sluchátka s měřením srdečního pulzu, Bluetooth a NFC párování, Bose Active EQ, noise-rejecting dual microfon, až 6 hodin bezdrátového poslechu na jedno nabytí,stayhear+tips, snadná obsulha pomocí aplikace Bose Connect app pro Apple a Android, prémiové materiály pro komfortní celodenní nošení

Výrobce: BOSE
  • Více o produktu
  • Technické parametry
  • Související produkty
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení

Ať vám srdce tluče! Sledujte ten rachot!

Hudba je motorem vašeho tréninku. Výkonná technologie vám změří vše, co potřebujete a to bez otravných kabelů. Tato sportovní sluchátka mají vestavěný monitor srdeční činnosti, který díky StayHear+ Pulse tips zůstává stabilní a generuje informace, které vám pomohou být příště ještě výkonnější.
Zkonstruována pro vyšší výkony

Dejte do tréninku srdce. Vaše výbava by na to měla být připravena. Vestavěný srdeční monitor od spol. PerformTek měří váš výkon s vysokou přesností přímo z vašeho ucha a vy se tak můžete spolehnout, že tato sluchátka nabízí více než jen motor pro váš trénink.
To nezamotáš!

Rychlé bezdrátové připojení je rychlejší než zapojení jack konektoru. Díky hlasovým povelů je párování i ovládání. Díky vestavěné Li-ion baterii vydrží sluchátka pracovat až 5 hodin v kuse.


Nic nebude rušit váš trénink

Díky vestavěnému mikrofonu a ovladači na kabelu sluchátek není problém nastavit hlasitost nebo přijmout příchozí hovor, ovládat přehrávač a to vše bez doteku vašeho telefonu.Díky aplikaci se posouváte dál

Aplikace Bose Connect zobrazuje přesný srdeční tep v reálném čase a sledování vaší výkonnosti je hračkou, nabízí osobní nastavení a ovládání, párování a přepínání připojených zařízení snazší než kdy jindy.

Pulse technologie samozřejmě pracuje s populárními fitness aplikacemi jako MapMyRun, Runkeeper, Endomondo, Runtastic a dalšími aplikacemi.

Bezkonkurenční kombinace komfortu a stability.

Když se hýbete, chcete aby sluchátka držela v uchu pevně, ale současně pohodlně. Jejich inovovaný tvar zůstává komfortní i v případě těch nejdivočejších cvičení a jemně utěsní zvukovod, což dále zlepší reprodukci.Zkonstruována, aby vám stačila

Když trénujete, potíte se. Proč by vás měla sluchátka zdržovat? SoundSport Pulse Wireless jsou vybavená hydrofobní membránou, která zajistí, že pot a vlhkost se nedostanou donitř. Bytelná konstrukce a odolnost vůči živlům vám umožní trénovat jim navzdory.

Technické parametry

Hmotnost: 23 g
Rozměry 30 x 25 x 30 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Sluchátka Bose SoundSport Wirelles
3 velikosti náušníků StayHere+
USB kabel
Praktický cestovní box

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru