BOSE SoundSport Free - černá
  • Doprava zdarma

BOSE SoundSport Free - černá

Výrobce: BOSE

Bezdrátová špuntová sluchátka do uší s bluetooth, NFC, aplikací Connect App, Li-ion baterií, 5 hodinovou výdrží a velmi odolná a vhodná pro sport.

Barevné varianty
Skladem
5 490 Kč
214,57 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

První, skutečně bezdrátová sluchátka do uší od Bose

Získejte čistý a výkonný zvuk z prvních, skutečně bezdrátových sluchátek do uší světoznámé značky Bose. Jsou navrženy tak, aby vás neobtěžovaly zbytečným kabelem nebo snad vypadáváním z uší - výborně tedy sedí a přitom jsou opravdu velmi pohodlné. Bezdrátová sluchátka do uší Bose jsou nabité technologií, abyste mohli svůj sportovní výkon posunout na další úroveň.

Vylepšená konstrukce náušníků

Co se týče technologií uvnitř těchto sluchátek, v Bose se zaměřili na každý detail - od vyladění obvodů pro ještě lepší zvuk, až po změny v umístění antény pro maximální sílu Bluetooth signálu. Výsledek? Sluchátka, která hrají konzistentně, bez ohledu na to, zda držíte telefon v ruce, máte jej v kapse nebo v pouzdře na paži, nebo je připevněný v horní části trenažéru.

Pohodlné náušníky

Tato bezdrátová sluchátka nabízí bezkonkurenční kombinaci komfortu a stability. To proto, že obsahují vynikající náušníky StayHear+ Sport, které mají rovnoměrně rozložený kontakt s vnitřními částmi uší, zatímco podporu držení flexibilní ,,křídla'', která přirozeně odpovídají tvaru horního zaoblení ucha. Nevypadnou, ale pohodlně sedí. Vy se tak můžete během tréninku plně soustředit na dosažení nových milníků.

Špičkový výkon

V Bose pracují celá desetiletí na návrzích pro zlepšení kvality reprodukce. SoundSport tedy nabízí EQ s optimalizovanou hlasitostí a digitální zpracování signálu Bose ve výsledku znamená, že zvuk bude plný a vyvážený při jakékoliv úrovní hlasitosti.

Vynikající volba pro sport

Voda a sluchátka - to nejde dohromady, s vlhkostí obvykle nehrají velmi dobře. V Bose ale našli způsob, jak tuto kombinaci eliminovat. Za použití vodo odpudivé síťoviny v otevřených portech lze udržet vše, co je uvnitř sluchátek, suché a plně funkční. A to i za deště.

Nejen pouzdro

Stačí jediné nabití a sluchátka dokáží hrát až 5 hodin. Po skončení tréninku nebo poslechu jednoduše umístěte sluchátka do pouzdra. Toto pouzdro poskytuje jednak dobrou ochranu, ale navíc nabízí dvě plné nabití. Při 15 minutovém nabíjení vám pouzdro poskytne až 45 minut. Celkové dobití sluchátek činí 2 hodiny.

Vyhledávání sluchátek

Ztrátu sluchátek má Bose pod kontrolou. Pomocí aplikace Bose Connect vám je pomůže v případě ztráty sledovat. Ale toto je jen začátek. pokud si přejete, z aplikace také můžete snadno spravovat všechna Bluetooth připojení a přepínat mezi vašimi zařízeními, provádět aktualizace softwaru, přečíst si tipy pro pohodlnější používání nebo si přizpůsobit nastavení dle svého.

Technické parametry

Hmotnost: 100 g
Výdrž baterie 5 h
Dosah 10 m
Doba nabíjení 2 h
Bluetooth ano
NFC ano
Vhodná pro sport ano
Rozměry 30 x 25 x 30 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Obal
USB kabel

Máte dotazy? Napište nám ...