BOSE SoundLink Revolve - černá
-16%
Ušetříte900 Kč
  • Doprava zdarma

BOSE SoundLink Revolve - černá

Výrobce: BOSE

Nejvýkonější BT reproduktor ve své třídě umožnuje přehrávat hudbu pomocí telefonu iPhone, Android,tablet, PC. patentové zpracování signálu přehrává zvuk 360°, voděodolná konstrukce, NFC párování, tripod mount na stativ, možnost párování 2ks do sterea nebo party mody pomocí aplikace Connect app, Voice prompts pro snadné ovládání. mikrofon pro telefonování, paměť až na 8 různých zařízení,1xAUX IN, Nová nabíjitelná Litium- iónová baterie s výdrží hudby až 12hodin

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 5 490 Kč
4 590 Kč
191,11 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Malý reproduktor. Zvuk, ze kterého vám naskočí husí kůže.

Reprodukce zvuku v novém směru. V každém směru.

Poznejte zvuk SoundLink Revolve, z jednoho z nejlepších přenosných Bluetooth reproduktorů od Bose. SoundLink Revolve produkuje věrný zvuk v úhlu 360° pro konzistentní a rovnoměrné pokrytí. Umístěte jej do středu místnosti a každý si může vychutnat stejný zážitek. Nebo jej postavte v blízkosti stěny a zvuk bude vyzařovat a odrážet se napříč místností okolo vás – nyní se můžete do hudby skutečně ponořit. Vezmete jej s sebou ven? Skvěle! To znamená, že hudba s vámi půjde všude tam, kam půjdete vy.
Udivující hlasitost z překvapivě malého reproduktoru.
Nenechte se zmást jeho malými rozměry. Tento prcek je doslova nabitý technologií a zajistí skvělou kvalitu zvuku, než by se mohlo na první pohled zdát. Vysoce výkonný převodník pro plný zvukový rozsah. Duální pasivní zářiče pro hluboké basy bez nežádoucích vibrací. Tlakový pás „pressure trap“ eliminuje jakoukoliv zvukovou nedokonalost a udržuje hladkost zvuku. A akustický deflektor zaručuje všesměrový zážitek, bez ohledu na umístění v místnosti. To všechno přispívá k tomu, že tento reproduktor produkuje tak živoucí zvuk, ze kterého vám naskočí skutečná husí kůže.


HUDBA I ZA DEŠTĚ
Troška vody mu nevadí. Přece není z cukru. Reproduktor SoundLink Revolve má voděodolnou konstrukci a díky tomu jej můžete bez obav umístit a poslouchat na mnoha různých místech, jako třeba u bazénu nebo u kuchyňského dřezu.

SNESE I NÁRAZ
Nejsme dokonalý. A s tímto reproduktorem ani nemusíme být. Nemusíte se bát, že se mu něco stane, když se vám podaří s ním trochu klepnout, hodit jej do tašky nebo jej položit trochu rychleji, než jste chtěli. Měkké povrchové materiály jej před nárazy ochrání.

ŽÁDNÉ SPÁRY A SPOJE
Dokonalost je v detailu a žádný detail není příliš malý. Ani náznak hraničního švu nebo spoje. Všimněte si, že mřížka nemá ani jeden. To proto, že v Bose vytvořili nový proces jednokusového výlisku, který hraniční spoje odstranil – prostě nic než krása.

CHYTIT A JÍT
Když je čas se někam přesunout, nechcete se o tom dlouze vybavovat. To je důvod, proč je tento reproduktor jednoduše uchopitelný a snadno ovladatelný – a má měkká, hladká tlačítka, která zajišťují, že je každá interakce naprosto přirozená.
IMPOZANTNÍ VÝDRŽ BATERIE
Přenosný Bluetooth reproduktor potřebuje impozantní životnost baterie. Tento reproduktor ji má. Nabíjecí lithium-iontová baterie dokáže nabídnout provoz až 16 hodin – pro celodenní poslech. Jistě, někteří jiné reproduktory mohou hrát déle, ale ne bez kompromisů pro hluboké a silné basy, které získáte z Bluetooth reproduktoru Bose.
VÁŠ TELEFON NECHTE BEZ POVŠIMNUTÍ
Nemáte svůj telefon po ruce? Nebojte se. I tak si můžete na večer zajistit rezervaci stolu ve vaší oblíbené restauraci nebo poslat textovou zprávu. Stačí stisknout a podržet multifunkční tlačítko pro přístup k hlasovému vstupu pro Siri a Google Now přímo z reproduktoru. Problém je vyřešen.APLIKACE BOSE CONNECT
Aplikace Bose Connect app usnadňuje připojení a automatické přepínání mezi Bluetooth zařízeními. Takže přehrávat hudbu mohou i vaši přátelé. A v případě, kdy snad hlasitost nebude dostačující, použijte tuto aplikaci pro připojení jakýchkoli dvou reproduktorů SoundLink Revolve v režimu Party Mode. Nebo se můžete ještě více přiblížit pocitu živého vystoupení - stačí přepnout do režimu Stereo. Nástroje a vokály se přirozeně oddělují a ve zvukové scéně se překvapivě rozšiřují, proto budete z vaší hudby, produkované přes reproduktory SoundLink Revolve, cítit život.


VŽDY PŘIPRAVEN
Volitelné příslušenství v podobě nabíjecí kolébky udržuje Váš reproduktor SoundLink Revolve nabitý a připravený k okamžitému přehrávání. Dokovací stanice umožňuje během nabíjení i přehrávání hudby.

Dokovací stanici naleznete v souvisejícím zboží


Hlasové pokyny
Jednoduché párování se zařízením díky hlasovým pokynům. Reproduktor lze připojit ke dvěma zařízením Bluetooth současně takže mezi nimi můžete rychle přepínat. Reproduktor si pamatuje osm nejnovější zařízení které jste použili, takže opětovné připojení je ještě jednodušší.


Handsfree
Znáte to, potřebujete volné ruce a hlasitý odposlech ne telefonu nefunguje většinou tak jak má. Nerozumíte a ani není rozumnět Vám. S tím je konec díky díky zabudovanému mikrofonu a funkcí handsfree reproduktoru SoundLink Revolve+. Vaše rozhovory budou čisté a krásně srozumitelné.


Hlasové povely pro SIRI a GOOGLE NOW
Stačí stisknout a přidržet multifunkční tlačítko přímo na reproduktoru pro přístup k hlasovému ovládání pro Siri a Google Now.


Voděodolnost
SoundLink Revolve nese certifikát krytí IPX4 a to znamená, že je odolný proti vodě. Nemusíte se bát reproduktor používat blízkosti vody nebo jej nechat na dešti.


Výdrž baterie
Přenosný Bluetooth reproduktor potřebuje impozantní životnost baterie. Tento reproduktor ji má. Nabíjecí lithium-iontová baterie dokáže nabídnout provoz až 16 hodin


Univerzální závit
Univerzální závit umožňuje přidělat přidělat Soundlink Revolve+ k téměř jakémukoliv stativu.

Technické parametry

Bezdrátový dosah: 9m
Životnost baterie: 12 hodin
Vstupy / výstupy 1 x AUX 3,5 mm jack vstup
1 x micro-USB
Rozměry 152 x 82 x 82 mm (V x Š x H)
Obsah balení: BOSE SoundLink Revolve
Nabíječka 230 V s adaptéry EU
Nabíjecí kabel

Máte dotazy? Napište nám ...