BOSE SoundLink Micro - půlnoční modř
-27%
Ušetříte900 Kč
  • Doprava zdarma

BOSE SoundLink Micro - půlnoční modř

Výrobce: BOSE

Voděodolný bluetooth reproduktor z  prémiových materiálů, použjívající aplikaci Bose Connect, hlasové příkazy Siri a Google, hlasitý odposlech, hlasové pokyny.

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 3 290 Kč
2 390 Kč
99,67 €
Výprodej - Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

MALIČKÝ A NENÁPADNÝ. DOKUD JEJ NEZAPNETE.

Nezáleží na tom, co právě děláte – pěší turistiku, cykloturistiku, vaříte večeři nebo třeba relaxujete. Vaši hudbu prostě potřebujete. Proto ve společnosti Bose navrhli reproduktor, který udrží krok při všech vašich dobrodružstvích, který dokáže dodávat bezkonkurenční zvuk i přes jeho drobné rozměry. Reproduktor SoundLink Micro je malý, ale výkonný. Velice robustní a voděodolný. Je vybaven silikonovým popruhem odolným proti přetržení – zkrátka reproduktor SoundLink Micro můžete vzít s sebou, ať už se vydáte kamkoliv. A protože tento reproduktor zní tak dobře, už nikdy jej nebudete chtít opustit.

My jsme víc přidali. Vy více získáte

Každý detail reproduktoru SoundLink Micro – od převodníku vlastní konstrukce až po silikonové pasivní zářiče – je určen k věrné reprodukci zvuku, který je lepší, než má jakýkoli jiný reproduktor jeho velikosti. Nemůžete dosáhnout toho, aby reproduktor fungoval a zněl jako tento, pokud tak není navrhován již od samého začátku.

Všude, kamkoli se vydáte

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Micro je navržen tak, aby vám mohl věrně sloužit všude, ať budete kdekoli, kamkoli se vydáte. Je to zkrátka cool box, který můžete kamkoliv zavěsit, upevnit na kolo či na batoh. Jeho popruh je odolný proti přetržení a je velmi spolehlivý, takže si můžete být jisti, že bude pevně držet, ať ven vyrazíte poprvé nebo to bude už po tisíckrát.

OBSTOJÍ, I KDYŽ VÁM SPADNE DO VODY

Pokud jde o voděodolnost, v Bose chtěli vytvořit reproduktor, který bude hrát nejen když bude mokrý poprvé – ale po každém jeho namočení. Jako výchozí hodnota byla použita voděodolnost podle IPX7 a dále bylo zkoušeno, co vše je možné. Tento Bluetooth reproduktor byl pečlivě testován na všechny druhy možných situací. Je konstruován tak, aby vydržel, i když vám spadne do bazénu. Nebo do oceánu. Nemusíte panikařit, když spadne do vody. Stačí jej vytáhnout a bude hrát dál.

Materiály jsou důležité

Nehody se stávají. Ale to neznamená, že byste snad měli po takové nehodě používat poškozený reproduktor. Proto má bytelnou vnitřní konstrukci a proto je vnější povrch tohoto Bluetooth reproduktoru ze silikonu. Tento vysoce kvalitní, a na omak příjemný materiál umožnil eliminovat co nejvíce švů, spojů a mezer, jak je to jen možné (což brání vzniku promáčklin, škrábanců a prasklin). Bluetooth reproduktoru SoundLink Micro představuje vysokou výkonnost v přenosné podobě – a to platí pro všechna místa a prostředí, kde chcete být.

Aplikace Bose Connect

Ovládejte Bluetooth připojení reproduktoru SoundLink Micro přes aplikaci Bose Connect. Máte kamaráda, který favorizuje DJ? Přepněte zařízení přes aplikaci a nechte jej převzít kontrolu.

Je toho ale ještě víc. Pro chvíle, kdy se vám hlasitost nebude zdát dostatečně hlasitá, použijte aplikaci pro zapojení dvou reproduktorů SoundLink Micro v režimu Party Mode. Nebo přepněte do režimu Stereo Mode. Nástroje a zpěv budou přirozeně oddělené, takže vaši hudbu pocítíte více živoucí.

BATERIE

Jiné reproduktory mohou obsahovat baterii, která vydrží hrát možná trochu déle, ale reproduktor SoundLink Micro hraje mnohem více basů – tak, jak to chcete slyšet – až 6 hodin hudby, která je hluboká, bohatá a plná života.

HLASOVÉ PŘÍKAZY SIRI & GOOGLE

Nemáte svůj telefon ve vaší blízkosti? Nebojte se. Stačí stisknout a podržet multifunkční tlačítko pro přístup k hlasovému vstupu pro aktivaci funce Siri nebo Google Assistant přímo z reproduktoru.

HLASITÝ ODPOSLECH

Už jste to asi viděli – všichni se shluknou kolem přítelova telefonu na hlasitý odposlech. Snažíte se slyšet. Snaží se vás slyšet. Takto už nikdy. SoundLink Micro umožňuje přijímat hovory přímo přes reproduktor, takže slova jsou srozumitelnější a hovor je čistší, méně utlumený.

HLASOVÉ POKYNY

Připojte se. Je to snadné. Hlasové pokyny vás provedou Bluetooth párováním. Můžete se připojit ke dvěma zařízením – a reproduktor si pamatuje osm posledních připojených zařízení.

VODĚODOLNOST

Spousta reproduktorů vypadá jako voděodolné. Ale SoundLink Micro opravdu je, nevadí, když spadne do vody. Protože konstruktéři se nespoléhali pouze na vnější plášť, a na to, aby se přes něj voda nedostala dovnitř. Namísto toho použili materiály jako silikon, aby vytvořili utěsnění kolem vnitřních technologií. Voděodolnost SoundLink Micro je hodnocena podle IPX7. A je překročena. 

Máte dotazy? Napište nám ...