BOSE Soundbar 500 - černá
  • Doprava zdarma

BOSE Soundbar 500 - černá

Výrobce: BOSE

Kompaktní a účiný soundbar s integrovaným hlasovým ovládáním Amazon Alexa, možnostmi streamováním hudby, předvoleb, aplikací Bose Music, ethernetovým vstupem pro aktualizace softwaru a možností připojením basového modulu.

Barevné varianty
Skladem
14 990 Kč
580,91 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Ultra vysoká výkonnost v ultra tenkém designu

Tento stylový soundbar musí být slyšet, ale nemusí být vidět. Toje důvod, proč v Bose navrhli vlastní drivery, díky nimž by mohl být Bose Soundbar 500 téměř nemožně tenký, aniž by přitom ztratil něco ze své proslulé akustické dokonalosti. na výšku měří pouze dva centimetry, jeho tenký profil se pod televizní obrazovkou prakticky ztratí, takže dokud jej neslyšíte, ani o něm nevíte. S věstavěnou funkcí Amazon Alexa tento zážitek posunete na zcela jinou úroveň.

Stejně jako jinde, platí to i pro Bose Soundbar 500, jsou to maličkosti, které vytváří velké rozdíly. Může to být nejtenčí soundbar od Bose, ale jeho silná a výkonná akustika vyplní celou místnost zvukem, který musíte slyšet.

Vestavěné hlasové ovládání

Hlasové ovládání Amazon Alexa je vestavěno přímo do Bose Soundbar 500, takže můžete přehrávat hudební služby, poslechnout si zprávy nebo předpověď počasí a to zcela bezdotykově. Soundbar 500 má také vynikající a jedinečné snímání hlasu díky osmi speciálně navrženým mikrofonům, takže váš hlas uslyší perfektně, bez ohledu na to, jak hlasitě vaše hudba hraje. Díky vizuálně světelné liště vám Soundbar 500 zobrazuje také aktuální status přístroje - kdy naslouchá, přemýšlí nebo mluví. Tato funkce má dostupné všechny aktualizace.

Jakákoliv hudba

Když přijde na to, co chcete slyšet, máte tolik možností. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě můžete přehrávat vaše oblíbené hudební služby, jako Spotify nebo Amazon Music, stačí se pouze dotknout tlačítka. Dále můžete použít možnost připojení zařízení pomocí Bluetooth pro vaši oblíbenou hudbu.

Převezměte kontrolu nad zážitkem z poslechu

pomocí aplikace Bose Music můžete snadno a rychle procházet celu vaši hudbu a plynule přecházet mezi stanicemi, playlisty a hudebními službami - vše na jednom místě. Navíc, toto je další jednoduchý způsob ovládání Bose Soundbar 500. Z aplikace Bose Music lze také velice snadno nastavit předvolby, takže vaši hudbu, kterou máte tak rádi, budete mít neustále nadosah, navíc obsah si můžete přizpůsobit více uživatelů. Aplikace vás také jednoduše provede nastavením a jednotlivými kroky.

Mohutné basy

Užijte si váš poslech na maximum. Jistě víte, kolik toho Bose Soundbar dokáže sám o sobě, ale Bose vám nabídne ještě více, kdykoliv budete chtít. Přidejte basový modul Bose Bass Module 500 pro ještě lepší prostorový a basový zvuk.

Technické parametry

Streamovací služby Spotify, Amazon Music, Pandora, TuneIn, Deezer, iHeart RADIO, SiriusXM
Aplikace Bose Music
Vstupy / výstupy 1x HDMI výstup s Audio Return Channel (ARC)
1x Enchanced Audio Return Channel (eARC)
1x Consumer Electronics Control (CEC)
1x Optika TOSlink
1x Nápajecí vstup
1x USB vstup
Podporované formáty Dolby Digital
Hmotnost: 3,18 kg
Rozměry: 44,4 x 800 x 101,6 mm (V x Š x H)
Obsah balení: BOSE Soundbar 500
Dálkové ovládání
2 baterie AAA
Headset ADAPTiQ
HDMI kabel
Napájecí kabel

Máte dotazy? Napište nám ...