BOSE Solo 5

BOSE Solo 5

Výrobce: BOSE

Malý kompaktní aktivní reproduktorový systém, bohatý a čistý zvuk při vysoké i nízké úrovni hlasitosti, integrované 2 výkonné měniče pro široký a prostorový zvuk, basreflex na zadní straně, patentované zpracovaní signálu, 1x Optika, 1x Coax, 1x Analogový vstup, univerzální IR dálkový ovládač pro ovládaní systému a připojených komponentů, Bluetooth.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Aby Vaše televize měla úžasný zvuk

Bose® Solo zvukový systém 5 TV je nový jednokusový SoundBar společnosti Bose, který přináší výrazně lepší zvuk všech vašich oblíbených televizních programů. Je navržen tak, aby jasně reprodukoval všechny dialogy a detaily. A pro ještě větší srozumitelnost můžete zvolit režim dialog aby bylo každé slovo lépe slyšet. SoundBar je tak univerzální, že jej můžete umístit téměř kdekoliv. A s technologií Bluetooth® můžete přehrávat svou oblíbenou hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu.

  • Jednodílný SoundBar znatelně lepší zvuk Vaší TV
  • S módem Dialog uslišíte každé slovo a detailně a jasně.
  • Vestavěná technologie Bluetooth® pro streamování hudby bezdrátově z telefonu, tabletu nebo počítače
  • Jednoduché připojení k TV jedním kabelem
  • Univerzální dálkové ovládání

Poslechněte si o co všechno jste přicházeli 
Elegantní design vaší TV s plochou obrazovkou je krásný na pohled. Bohužel tam je malý prostor pro reproduktory. To je důvod proč dialogy a tiché pasáže tak můžou být těžce slyšitelné. Solo 5 TV ozvučení je jednoduché řešení s pokročilými technologiemi, které poskytují jasný zvuk pro Váš televizor. A s režimem dialog je každé slovo ještě srozumitelnější aniž byste museli nastavovat hlasitost od scény ke scéně.




Instalace nemůže už být jednodušší
Jednoduše připojíte systém Solo 5 k televizoru jen jedním zvukovým kabelem (Optický, koaxiální nebo analogový). Systém automaticky ví který z nich jste použili. Soundbar je tak univerzální, že jej můžete umístit téměř kdekoli ať už před televizor, na polici, nebo dokonce upevnit na stěnu.





Nastavte si sílu basů
Dramatické pořady. Živé koncerty. Napínavé seriály. Když budete chtít trochu více basů při sledování televize můžete je snadno nastavit podle svého vkusu ovládacím tlačítkem bass na dálkovém ovladači.




Univerzální dálkové ovládání
S přiloženým univerzálním dálkovým ovládáčem můžete snadno ovládat svůj Blu-ray přehrávač, Bluetooth® konektivitu nebo herní konzoli.







ROZMĚRY






PŘEDSTAVENÍ PRODUKTU

Technické parametry

Bezdrátový dosah: 9 m
Vstupy / výstupy 1 x digitální optický vstup
1 x digitální koaxiální vstup
1 x AUX 3,5 mm jack vstup
Hmotnost: 6,35 kg
Rozměry: 70 x 548 x 86 mm (V x Š x H)
Obsah balení: BOSE Solo 5 soundbar
Univerzální ovladač
Napájecí kabel
Optický kabel
Koaxiální kabel

Máte dotazy? Napište nám ...