BOSE QuietComfort 25 Samsung & Android - černá

BOSE QuietComfort 25 Samsung & Android - černá

Výrobce: BOSE

Uzavřená sluchátka s patentovanou technologií BOSE Acoustic Noise Cancelling® s aktivním potlačením okolního ruchu a s praktickým mikrofónem s tlačítkem na přijetí/ukončení hovoru, pomocí kterého můžete jednoduše přepínat mezi posloucháním hudby a telefonováním. Bose® Active EQ and TriPort®, iPhone kompatabilní. Výborná reprodukce celého frekvenčního spektra, odnímatelný napájecí kabel, praktický cestovní box, adaptér do letadla, 1 x AAA batery s životností až 35 hodin a pokud se baterie vybije můžete dále poslouchat bez aktivního potlačení šumu a hluku.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nasaď si je a vše se náhle změní.

Sluchátka QuietComfort® 25 jsou oproti předchozímu modelu přepracována tak, aby jejich zvuk zněl ještě lépe, aby byla pohodlnější a bylo ještě jednodušší si je vzít s sebou. Nasaďte si je a všechno se změní. Vaše hudba má hluboké basy, zvuk je čistý a vyrovnaný a žádný venkovní hluk a šum neruší. Hudba zní jasně a neztrácí se z ní žádný detail. Dokonce i letecká doprava se stává příjemnější a zábavnější, protože hluk motorů mizí. Bez ohledu na to, jak je hlučný okolní svět  jste to vy a vaše hudba - nebo prostě mír a klid.

  • Špičková redukce hluku s nejlepšími parametry na trhu
  • Nejlepší zvukový projev pro ideální reprodukci vaší oblíbené hudby
  • Lehké náušníky, které vám dovolí užívat si poslechu celý den
  • Ovladač s mikrofonem umožní ovládat jak přehrávač tak i telefonovat
  • Decentní design, výběr mezi bílou a černou barvou

Lepší design
Navrhly jsme naše špičková sluchátka s vyšší kvalitou materiálů a lepší povrchovou úpravou. Jsou lehká, a mušle jdou ještě více nastavit tak, aby ještě lépa seděla na hlavě. Sluchátkový oblouk sedí blíže u hlavy, a pro větší pohodlí je potažen materiálem podobným luxusnímu semiši. Pokud se AAA baterie vyčerpá, stále můžete poslouchat hudbu, ale bez ativního snížení hluku. Pro snadné uložení sluchátek do kompaktního transportního pouzdra jsou sluchátkové mušle otočné. Méně hluku, více relaxace.
Sluchátka QC®25  vám umožní více se soustředit na hudbu, filmy nebo videa. A odstranit to co nechcete slyšet. Potlačí hluk ulice v přeplněném městě, hukot motorů v kabině letadla nebo šum kanceláře. Zásluhu na tom má jedičné elektronika a pokročilá technologie redukce šumu a hluku. Polstrované náušníky zajistí zvukové oddělení od okolního světa. 
Skutečně živý zvuk.
Mnoho z našich inženýrů jsou také hudebníci, s vášní pro hudbu. Takže když budete nosit tyto sluchátka, uslyšíte zvonící zvuk kytary, čisté vokály, hluboké basy a rytmické bicí. Technologie Bose® Active EQ a TriPort® dodávají tak přesvědčivý výkon, že budete chtít poslouchat celé hodiny. Tak jsou dokonale navržena a vyrobena.
Vše pod kontrolou
Ať chcete použít model sluchátek QC20  pro zařízení Apple nebo Samsung a Android™, máte na kabelu ovladač s vestavěným mikrofonem s funkcemi, které jsou také kompatibilní s řadou dnešních nejpopulárnějších přístrojů.
ROZMĚRY
 

Technické parametry

Konstrukce: Uzavřená
Délka kabelu: 1, 42 m
Hmotnost: 195 g
Rozměry 191 x 152 x 23 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Sluchátka Bose QuietComfort 25
Odnímatelný kabel s ovládáním a mikrofónem
Adaptér do letadla
Praktický cestovní box
AAA baterie

Máte dotazy? Napište nám ...