BOSE QuietComfort 20 Apple - černá
  • Doprava zdarma

BOSE QuietComfort 20 Apple - černá

Výrobce: BOSE

Sluchátka kompatibilní se zařízeními Apple s patentovanou technologií BOSE Acoustic Noise Cancelling s aktivním potlačením okolního ruchu a s praktickým mikrofónem s tlačítkem na přijetí/ukončení hovoru, pomocí kterého můžete jednoduše přepínat mezi posloucháním hudby a telefonováním. Výborná reprodukce celého frekvenčního spektra, praktický cestovní box, baterie s životností až 16 hodin a pokud se baterie vybije můžete dále poslouchat bez redukce šumu.

Barevné varianty
Skladem
6 490 Kč
262,20 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Lepší zvuk sluchátek do uší díky potlačení okolního hluku.

Oddělte se od okolí a s oblíbenou hudbou se ponořte do svého světa. Poslech bez vlivu okolí - to jsou sluchátka do uší s potlačením šumu od Bose. Se sluchátky QuietComfort® 20 s potlačením okolního akustického šumu a hluku si můžete každý den užívat lepší zvuk všude kam půjdete. Zapněte noise cancelling pro snížení šumu a hluku okolního prostoru a soustřeďte se hudbu. Nebo stisknutím tlačítka aktivujte režim Aware, a uslyšíte co se děje kolem vás. Patentované "pecky" do uší StayHear®+ jsou měkké a zajistí jejich bezpečné uchycení v uchu. Ovladačem s integrovaným mikrofonem na kabelu můžete ovládat některé funkce, nebo se jednoduše přepnout na tefonní hovor. Podle vašeho používaného zařízení můžete vybrat sluchátka QC®20 pro zařízení Apple nebo Samsung a Android ™ .

  • Technologie Bose® noise cancelling, oddělí venkovní svět a soustředíte se pouze na vaši hudbu.
  • Režim Aware - pouhým stisknutím tlačíka uslyšíte co se děje kolem vás
  • Hluboké basy a jasný zvuk díky technologiím Active EQ and TriPort®
  • Měkké a bezpečné patentované "pecky" do uší pro příjemné hodiny poslechu StayHear®+ 

Ponořte se do vaší hudby
Sluchátka QC®20 vám umožní vychutnat si hudbu na cestách jako nikdy předtím. Budete si užívat živou, digitální kvalitu zvuku ze sluchátek v uchu, který vyčnívá z hluku kolem vás. Patentované provedení pecek do uší StayHear®+ pasivně potlačuje okolní šum a hluk a elektronická technologie Acoustic Noise Cancelling dále snižuje většinu z toho, co zbylo. A jste tu vy a jen vaše hudba, dokonce i v hlučném prostředí.

Více relaxace, méně hluku. 
Sluchátka QC®20 vám umožní více se soustředit na poslouchanou hudbu, filmy a videa. Potlačí to, co nechcete slyšet - hluk ulice v přeplněném městě, hluk motorů v kabině letadla nebo šum kanceláře. Zásluhu na tom má jedičné elektronika a pokročilá technologie redukce šumu a hluku. Zvukotěsné provedení zajistí zvukové oddělení od okolního světa. 

Poutavý zvuk 
Všechno pro  realistický zvuk Bose. Takový zvuk nebudete očekávat od sluchátek do uší. Vyváženou, každodenně zajímavou, svěží a živou reprodukci oblíbené hudby zajistí kombinace technologií TriPort® a Active EQ. Uslyšíte i ty nejjemnější detaily. Takže, ať jste kdekoli, centrem dění bude vaše hudba.
Pokročilá technologie pecek do uší.  
Poslouchat vaši oblíbenou hudbu je ještě snažší, aniž se musíte rozčilovat s vašimi sluchátky. Patentované  "pecky" do uší StayHear®+  vytvoří měkké a bezpečné uchycení sluchátek v uchu bez  nepříjemného pocitu. Kuželový tvar zajistí rovnoměrný kontakt s celým uchem pro maximální pohodlí a vytváří jemné těsnění, které přispívá ke snížení průniku vnějšího hluku do ucha.
Vše pod kontrolou 
Ať chcete použít model sluchátek QC20  pro zařízení Apple nebo Samsung a Android™, máte na kabelu ovladač s vestavěným mikrofonem s funkcemi, které jsou také kompatibilní s řadou dnešních nejpopulárnějších telefonů. Funkce a přepnutí na telefonický hovor jsou tak na dosah ruky.
Nabíjecí akumulátor
Nabíjecí lithium-ion baterie (nachází se uvnitř modulu) se nabije za pouhé 2 hodiny pomocí dodávaného USB kabelu, a poskytuje až 16 hodin hraní na jedno nabití. LED indikátor informuje o stavu napájení. V případě vybití baterie fungují a hrají sluchátka v pasivním režimu s přibližně stejnou intenzitou jako běžná sluchátka.ROZMĚRY
 

Technické parametry

Konstrukce: Do uší
Délka kabelu: 1, 2 m
Hmotnost: 44 g
Rozměry špuntu: 32 x 25 x 13 mm (V x Š x H)
Rozměry modulu/baterie: 89 x 32 x 9 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Sluchátka Bose QuietComfort 20
Praktický cestovní box
USB kabel pro nabíjení
3 velikosti špuntů
Klip na oblečení

Máte dotazy? Napište nám ...