BOSE Lifestyle 650 - bílá
  • Doprava zdarma

BOSE Lifestyle 650 - bílá

Výrobce: BOSE

Unikátní digitální systém domácí zábavy s prémiovými reproduktory OmniJewel s vyzařováním zvuku 360 stupňů, bezdrátové zadní reproduktory,  univerzální radiové - DO, nový bezdrátový aktivní subwoofer Acoustimass, ADAPTiQ kalibrace místnosti, Unify systém pro snadnou instalaci, 6x HDMI 2.0 s podporou CEC/ARC,streamování hudby pomocí SoundTouch aplikace z PC nebo NAS serveru, telefonu, internetová radia, Deezer, Spotify, Bluetooth, NFC

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
124 000 Kč
5 004,85 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Dokonalost znamená vše. Domácí kino bez kompromisů.Krása pro oko a lahodný zvuk pro ucho. Právě tak byl zábavní domácí systém Lifestyle navržen – krásný v každém směru. Akustika. Estetika. Řemeslné zpracování. Jednoduchost. Cílem bylo přinést do života zábavu a výkonnost za použití bezdrátového basového modulu a čtyř kompaktních satelitních reproduktorů – včetně zadních bezdrátových surround reproduktorů – rozšíření reprodukce středového kanálu a prémiový vzhled za použití tvrzeného skla na ovládací konzole. Milujete hudbu? Pak budete milovat i SoundTouch, neboť byl navržen pro internetová rádia a hudební služby, jako jsou Spotify® a Amazon Music, a vaše uložené hudební sbírky. Podívejte se – a poslechněte si – poznejte, proč se jedná o maximálně nekompromisní systém domácího kina s pěti reproduktory, který v Bose kdy udělali.


Zaměřeno na reproduktory

Společnosti Bose má v oblasti konstrukce malých, ale vysoce výkonných reproduktorů s mocným zvukem bohaté zkušenosti. Satelitními reproduktory OmniJewel se začala přepisovat historie a současně se začala psát nová kapitola, co se týče elegance. Každý z těchto malých reproduktorů obsahuje pečlivě frézované hliníkové pouzdro s dvěma akustickými kryty pro dvojici protilehlých driverů. Toto řešení je klíčové pro vytvoření prvního všesměrového reproduktoru Bose, který šíří zvuk ve skutečném úhlu 360 stupňů, což přináší prostorovější zvukový projev a ještě lepší zážitek z domácího kina. K dokonalosti jej přivedl tým 30-ti lidí, kteří pracovali na sebemenších detailech tak, aby byla zajištěna správná akustika v souladu s estetikou. A zadní reproduktory? Bezdrátové.

Středový kanál systému Lifestyle 650 je širší než předchozí verze a s povrchovou úpravou potahovaného eloxovaného hliníku, aby vše odpovídalo uhlazenosti a souladu s vaším televizorem. Oproti předchozí verzi je také nově vybaven pěti vysoce přisnými reproduktory.Hromové basy. Bezdrátové připojení.

Samozřejmě chcete pro vaše filmy a hudbu zvučný projev a basovou výkonnost. Ale nechcete mít doma monstrózní, a zbytečně velké vybavení. Díky prémiovému provedení povrchové úpravy s použitím tvrzeného skla, vám bezdrátový modul Acoustimass přinese dokonalý zvuk a styl. Vysoce výkonný měnič a technologie QuietPort zaručují ten nejlepší možný výkon ve své třídě a velikosti.

Více než elegantní ...

Leštěné sklo zaoblené konzole má ojedinělý styl, který nelze ignorovat. Ale je to víc, než jen atraktivní vzhled. Konzole splní veškeré technologické potřeby: Bluetooth a Wi-Fi připojení pro bezdrátové streamování hudby, kompatibilita 4K videa, 6 vstupů HDMI a další. A to vše lze ovládat pomocí univerzálního dálkového ovladače.
Méně úsilí, více hudby

Při navrhování zábavního domácího systému Lifestyle se myslelo také na způsob jeho užívání. Samozřejmě, že nabízí výkonnost špičkového domácího kina, jehož výsledek si zamilujete jak pro filmy, tak pro televizi a sledování sportu. Ale když přijde na poslech hudby, můžete ji poslouchat bez obav a nezávisle na tom, která technologie je ta nejlepší. Tento systém umožňuje přehrávat hudbu přímo z telefonu či tabletu za použití Bluetooth®, nebo lze systém připojit k domácí Wi-Fi síti a hudbu okamžitě poslouchat, aniž by bylo nutné použít telefon.


Aplikace SoundTouch

Klíčovou výhodou systému Lifestyle je to, že je navržen tak, aby se rozrůstal podle vašich potřeb. Jakmile budete mít jeden SoundTouch systém, můžete kdykoliv přidat další. Všechna tato zařízení pak budou pracovat společně. Takže jej můžete přenášet z místnosti do místnosti, a vaše hudba půjde ruku v ruce s vámi. A navíc, bezplatná aplikace SoundTouch vám umožní získat nad vaším systémem Lifestyle větší kontrolu – nad jakýmkoliv produktem SoundTouch – a to ze smartphonu nebo tabletu. Aplikaci SoundTouch můžete použít pro procházení hudby a pro ovládání hudby v celém domě. Můžete okamžitě spustit streamování, nebo ji použít pro přizpůsobení předvoleb pro vaši oblíbenou hudbu a stanice. Můžete také použít univerzální dálkový ovladač SoundTouch, abyste přímo viděli, jaké skladby právě posloucháte, příjemnou vlastností je to při přímém přepnutí z filmu na nějakou hudbu.

Navrženo pro velmi jednoduchou instalaci

Technologie Unify vás provede nastavením systému, průvodce na obrazovce vám maximálně usnadní bezpečné připojení k vašim zdrojům. Bojíte se, jak bude systém znít v prostoru vaší místnosti? Nebojte se. Audio kalibrace ADAPTiQ doladí zvuk podle akustiky konkrétního prostoru a jeho vybavení. Takže, až zvuk uslyšíte, bude to ten absolutně nejlepší zvuk. A pro ještě snadnější instalaci můžete zadní reproduktory a basový modul připojit i bezdrátově.


Technické parametry

Vstupy / výstupy (zadní panel) 5 x HDMI vstup
1 x HDMI výstup (ARC)
2 x digitální vstup optický
2 x digitální vstup koaxiální
2 x analogový RCA audio vstup
1 x Ethernet
1 x 3,5mm vstup pro modul Acoustimass
1 x IR port
1 x USB (pouze pro updade softwaru)
Vstupy / výstupy (přední panel) 1 x HDMI vstup
1 x 3,5mm vstup pro kalibraci ADAPTiQ
Hmotnost (systém): 4 kg
Hmotnost (OmniJewel reproduktor): 0,35 kg
Hmotnost (centrální reproduktor): 1,2 kg
Hmotnost (modul Acoustimass): 13,6 kg
Rozměry (systém): 65 x 405 x 258 mm (V x Š x H)
Rozměry (OmniJewel reproduktor): 146 x 46 x 46 mm (V x Š x H)
Rozměry (centrální reproduktor): 48 x 542 x 48 mm (V x Š x H)
Rozměry (modul Acoustimass): 325 x 295 x 295 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Konsole
4 OmniJewel reproduktory
OmniJewel certrální reproduktor
Acoustimass bass modul
Univerzální dálkové ovládání
Kabel k předním reproduktorům
2x kabel k zadním reproduktorům
Kabel k centrálnímu reproduktoru
2 x bezdrátový přijímač
ADAPTiQ mikrofon
IR vysílač
Kabel HDMI
4x AA baterie
Napájecí adaptér konzole
4x napájecí kabel
4x protiskluzové podložky
Šroubovák
Uživatelský manuál 

Máte dotazy? Napište nám ...