BOSE Lifestyle 600 - černá
  • Doprava zdarma

BOSE Lifestyle 600 - černá

Výrobce: BOSE

Nový unikátní digitální systém domácí zábavy s reproduktory JewelCube series II s Direct/Reflecting vyzařováním zvuku, bezdrátové zadní reproduktory, univerzální radiové - DO, bezdrátový aktivní subwoofer Acoustimass, ADAPTiQ kalibrace místnosti, Unify systém pro snadnou instalaci, 6x HDMI 2.0 s podporou CEC/ARC, streamování hudby pomocí SoundTouch Wi - Fi adaptéru z PC nebo NAS serveru, telefonu, internetová radia, Deezer, Spotify and iHeartRadio, Bluetooth, NFC

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
97 000 Kč
3 923,34 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Dokonalost znamená vše. Domácí kino bez kompromisů.První čeho si všimnete je krásný design. Po zapnutí pak překvapí mohutný zvuk, který se line z nově přepracovaných mini reproduktorů Jewel Cube. Pokud chcete od přístroje pro domácí zábavu skvělý výkon a vysokou užitnou hodnotu systém domácího kina Bose Lifestyle 600 jistě splní tato očekávání. Spolu s přístroji SoundTouch® jde i nad rámec tradičního domácího kina. Pro filmy, sportovní přenosy v televizi i hudbu je to skvělá volba pro to, aby se všichni dobře bavili.


Reproduktory s rozšířeným zvukem

Reproduktory Jewel Cube jsou již dlouho standardem pro velký zvuk z malého reproduktoru. V každé reproduktorové skříňce jsou přesně šikmo nastavené reproduktory, které v místnosti vytvářejí směs přímého a odraženého zvuku. Tím je zajištěn zvukový obraz s velkým prostorem - žádné přesné poslechové místo. Ať se v místnosti posadíte prakticky kamkoliv. Díky velkému zvukovému prostoru s přidanou hloubkou a napětím se plně ponoříte do sledovaného děje. Při odpočinku s hudbou z oblíbených playlistů oceníte průzračnost a plnost zvuku.

Reproduktor centrálního kanálu poskytuje zřetelné dialogy nejen u filmů a televizních pořadů, ale i čisté vokály u oblíbené hudby. Jeho konstrukce umožňuje horizontální polohu reproduktoru pro jeho optimální umístění u televizoru.

Hromové basy. Bezdrátové připojení.

Samozřejmě chcete pro vaše filmy a hudbu zvučný projev a basovou výkonnost. Ale nechcete mít doma monstrózní, a zbytečně velké vybavení. Díky prémiovému provedení povrchové úpravy s použitím tvrzeného skla, vám bezdrátový modul Acoustimass přinese dokonalý zvuk a styl. Vysoce výkonný měnič a technologie QuietPort zaručují ten nejlepší možný výkon ve své třídě a velikosti.


Více než elegantní ...

Leštěné sklo zaoblené konzole má ojedinělý styl, který nelze ignorovat. Ale je to víc, než jen atraktivní vzhled. Konzole splní veškeré technologické potřeby: Bluetooth a Wi-Fi připojení pro bezdrátové streamování hudby, kompatibilita 4K videa, 6 vstupů HDMI a další. A to vše lze ovládat pomocí univerzálního dálkového ovladače.
Méně úsilí, více hudby

Při navrhování zábavního domácího systému Lifestyle se myslelo také na způsob jeho užívání. Samozřejmě, že nabízí výkonnost špičkového domácího kina, jehož výsledek si zamilujete jak pro filmy, tak pro televizi a sledování sportu. Ale když přijde na poslech hudby, můžete ji poslouchat bez obav a nezávisle na tom, která technologie je ta nejlepší. Tento systém umožňuje přehrávat hudbu přímo z telefonu či tabletu za použití Bluetooth®, nebo lze systém připojit k domácí Wi-Fi síti a hudbu okamžitě poslouchat, aniž by bylo nutné použít telefon.


Aplikace SoundTouch

Klíčovou výhodou systému Lifestyle je to, že je navržen tak, aby se rozrůstal podle vašich potřeb. Jakmile budete mít jeden SoundTouch systém, můžete kdykoliv přidat další. Všechna tato zařízení pak budou pracovat společně. Takže jej můžete přenášet z místnosti do místnosti, a vaše hudba půjde ruku v ruce s vámi. A navíc, bezplatná aplikace SoundTouch vám umožní získat nad vaším systémem Lifestyle větší kontrolu – nad jakýmkoliv produktem SoundTouch – a to ze smartphonu nebo tabletu. Aplikaci SoundTouch můžete použít pro procházení hudby a pro ovládání hudby v celém domě. Můžete okamžitě spustit streamování, nebo ji použít pro přizpůsobení předvoleb pro vaši oblíbenou hudbu a stanice. Můžete také použít univerzální dálkový ovladač SoundTouch, abyste přímo viděli, jaké skladby právě posloucháte, příjemnou vlastností je to při přímém přepnutí z filmu na nějakou hudbu.

Navrženo pro velmi jednoduchou instalaci

Technologie Unify vás provede nastavením systému, průvodce na obrazovce vám maximálně usnadní bezpečné připojení k vašim zdrojům. Bojíte se, jak bude systém znít v prostoru vaší místnosti? Nebojte se. Audio kalibrace ADAPTiQ doladí zvuk podle akustiky konkrétního prostoru a jeho vybavení. Takže, až zvuk uslyšíte, bude to ten absolutně nejlepší zvuk. A pro ještě snadnější instalaci můžete zadní reproduktory a basový modul připojit i bezdrátově.


Technické parametry

Vstupy / výstupy (zadní panel) 5 x HDMI vstup
1 x HDMI výstup (ARC)
2 x digitální vstup optický
2 x digitální vstup koaxiální
2 x analogový RCA audio vstup
1 x Ethernet
1 x 3,5mm vstup pro modul Acoustimass
1 x IR port
1 x USB (pouze pro updade softwaru)
Vstupy / výstupy (přední panel) 1 x HDMI vstup
1 x 3,5mm vstup pro kalibraci ADAPTiQ
Hmotnost (systém): 4 kg
Hmotnost (Jewel Cube reproduktor): 0,46 kg
Hmotnost (centrální reproduktor): 0,47 kg
Hmotnost (modul Acoustimass): 13,6 kg
Rozměry (systém): 65 x 405 x 258 mm (V x Š x H)
Rozměry (Jewel Cube reproduktor): 158 x 65 x 65 mm (V x Š x H)
Rozměry (centrální reproduktor): 67 x 153 x 65 mm (V x Š x H)
Rozměry (modul Acoustimass): 325 x 295 x 295 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Konsole
4 Jewel Cube reproduktory
Jewel Cube certrální reproduktor
Acoustimass bass modul
Univerzální dálkové ovládání
Kabel k předním reproduktorům
2x kabel k zadním reproduktorům
5x adaptér AC-2 k reproduktorům
Kabel k centrálnímu reproduktoru
2 x bezdrátový přijímač
ADAPTiQ mikrofon
IR vysílač
Kabel HDMI
4x AA baterie
Napájecí adaptér konzole
4x napájecí kabel
Šroubovák
Uživatelský manuál 

Máte dotazy? Napište nám ...