BOSE Companion 50 - stříbrná
  • Doprava zdarma

BOSE Companion 50 - stříbrná

Výrobce: BOSE

Nejvýkonější reproduktorový systém k PC s aktivním basovým modulem Acoustimass, technologií zpracování signálu TruespaceTM, korekční obvody, snadné připojení jediným kabelem, všestranný ovládač hlasitosti ve tvaru puku se sluchátkovým výstupem a Aux vstupem, držáky pro umístění k PC. Usporný režim po 30 minutách bez aktivity.

Barevné varianty
Skladem
11 990 Kč
482,83 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448
Nejlepší reproduktorový systém pro počítače Bose.

Pokud hledáte nejpoutavější zážitek z počítačového zvuku od Bose - jsou to tyto reproduktory. Systém Companion 50 vás vtáhne do dramatického zvukového obrazu, který byste očekávali pouze od systému s pěti reproduktory. Ale všechen zvuk vychází z pouhých dvou elegantních stolních reproduktorů se skrytým basovým modulem Acoustimass®.

  • Bohatý, detailní zvuk se širokou zvukovou scénou vás vtáhne do děje
  • Hluboké, přesné basy z modulu Acoustimass®, který se může schovat pod stůl 
  • Stolní ovladač ve tvaru puku pro ovládání hlasitosti a mute je vybavený i jackem pro sluchátka a externí vstup
  • Jednoduché propojení s počítačem jedním kabelem bez externí zvukové karty nebo speciálního software
  • Energii šetřící funkce sleep přepne na úsporný režim po 30ti minutách nečinosti

Získáte větší zážitek 
Stále více a více používáte počítač pro všechny druhy zábavy. Poslech hudby, sledování filmů a televizních pořadů nebo pro hry. Ale pokud stále používáte jen reproduktory vestavěné v notebooku nebo běžné externí reproduktory pro počítač, nedosáhnete takového zvukového zážitku který by jste asi očekávali.

Companion 50 Systém poskytuje vítanou změnu. Používá patentované digitální obvody TrueSpace® pro zpracování zvuku, které vytvoří širokou zvukovou scénu s původním dramatickým záměrem u hudby, filmu a her, které vás budou více bavit.
Více zvuku. Méně nepořádku. Snadné nastavení.
 
Prostorový zvuk který vytváří surround systém s pěti reproduktory používaný v obývacím pokoji, je ale nepraktický pro počítač. Jeho funkci v tomto případě zastanou dva malé, elegantní stolní reproduktory a basový modul Acoustimass®, který lze schovat pod stůl. Stolní reproduktory jsou pro optimální výkon umístěny na vyšších stojáncích a tím zároveň nezabírají užitné místo na stole. Jednoduché propojení kabely s konektory. 

Připojení vyžaduje pouze jeden propojovací kabel mezi reproduktory a počítačem PC nebo notebookem. Není potřeba žádný speciální software nebo upgrade hardware. Se stolním ovladačem "all-in-one" ve tvaru puku  máte po ruce regulaci hlasitosti zvuku, funkci Mute pro jeho úplné ztumení a konektory pro sluchátka nebo vstup externí zvukové linky. Šetření energií zajistí automatické přepnutí systému do režimu spánku po 30 minutách nečinnosti. Systém se sám probudí příchozím zvukový signálem nebo přes ovládání.

DETAIL


Technické parametry

Hmotnost - Acoustimass modul 4,6 kg
Hmotnost - Reproduktor 0,7 kg
Rozměry - Acoustimass modul (š x v x h) 173 x 218 x 348 mm 
Rozměry - Direct/Reflecting S II (š x v x h) 139 x 219 x 91 mm
Obsah balení:

Acoustimass modul
2 satelitní reproduktory s kabely (cca 2m)
Napájecí kabel
Dotykový ovladač hlasitosti s kabelem 

Máte dotazy? Napište nám ...