BOSE Companion 20 - stříbrná
  • Doprava zdarma

BOSE Companion 20 - stříbrná

Výrobce: BOSE

Reproduktorový systém k PC s technologií zpracování signálu TruespaceTM, všestranný  ovladač hlasitosti ve tvaru puku s výstupem pro sluchátka a vstupem pro možnost připojení dalšího zdroje signálu jako je CD nebo MP3 přehrávač.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
7 990 Kč
324,48 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Companion® 20 reproduktorový systém pro multimedia


  • Užijte si plný, přirozený zvuk ze svého počítače v celé místnosti od našeho nejlepšího dvoudílného systému 
  • Elegantní, prostorově úsporné provedení doplní váš počítač a eliminuje potřebu samostatného basového modulu 
  • Technologie TrueSpace® reprodukuje široký, přirozený zvuk pouze ze dvou reproduktorů, přináší více živosti hudbě, hrám a videu 
  • Stolním ovladačem ve tvaru puku lze přizpůsobit nebo zcela ztišit hlasitost, připojit sluchátka a nebo další audio zařízení 

Získáte větší zážitek 
Výrazně zlepší zvuk z počítače s multimediálními reproduktory systému Companion® 20. Náš nejlepší dvoudílný systém reproduktorů pro počítač reprodukuje plný, přirozený zvuk ať už jste přímo u nich nebo jinde v místnosti.

Patentovaná technologie a moderní konstrukce zvukovodu zajistí, aby hudba, hry a videa ožila nápadně jasným zvukem s působivými hloubkami při jakékoli úrovni hlasitosti. A to všechno zajistí zvuk vycházející z pouhých dvou reproduktorů bez potřeby basového modulu. Jednoduchým a rychlým propojením s počítačem si můžete užít jeho obsah s mohutným zvukem Bose.
Silný zvuk. Z pouhých dvou reproduktorů. 
Pokroková konstrukce zvukovodu a výkonné reproduktory vytváří silné a hluboké basy, které dodávají patřičnou hloubku hudbě, hrám a videu. Každý, kdo je poprvé poslouchá může hledat na podlaze subwoofer, ale tam nic není k nalezení. Všechen zvuk vychází z pouhých dvou elegantních reproduktorů. 
Všestranný stolní ovladač tvaru puku obsahuje všechny potřebné funkce. Je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti, dotykovou funkcí mute, výstupem pro připojení sluchátek a vstupem pro druhý zdroj zvuku, jako je iPod nebo tablet.Další funkce 


Patentované digitální obvody pro zpracování stereofonního zvuku TrueSpace® vyvinuté speciálně pro poslech u počítače vytváří široký dvoukanálový zvukový prostor.


 Všestranný stolní ovladač tvaru puku je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti, dotykovou funkcí Mute, konektorem pro sluchátka a vstupem pro druhý zdroj zvuku.


Pokroková konstrukce zvukovodu a výkonný reproduktor dodávají silné basy a vytváří plný a přirozený zvuk, který zaplňuje celý prostor.


Stereofonní linkový audio vstup a výstup pro sluchátka na stolním ovladači umožní připojit sluchátka a druhý zdroj zvuku, jako je MP3 přehrávač nebo tablet.Patentovaná technologie pro zpracování signálu přináší realistický zvuk při téměř jakékoliv úrovni hlasitosti.

Aktivní elektronická korekce vyvažuje hluboké, střední a vysoké frekvence pro dosažení maximálně přirozeného a průzračného zvuku.DETAIL

PŘEDSTAVENÍ PRODUKTU

Technické parametry

Hmotnost 0,7 kg
Rozměry  (Š x V x H) 139 x 219 x 91 mm
Obsah balení:

2 reproduktory s kabely
Napájecí kabel
Dotykový ovladač hlasitosti

Máte dotazy? Napište nám ...