BOSE Companion 2 Series III - černá

BOSE Companion 2 Series III - černá

Výrobce: BOSE

Výkonné počítačové reproduktory pro kvalitní zvuk z MP3, CD, DVD, počítačových her apod., dva audio vstupy, možnost mixování vstupů, sluchátkový výstup.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448Vylepšete si svůj zvuk—a své zážitky 

Hrajete rádi hudbu, hry a videa na vašem počítači? Počkejte až si to zkusíte s se systémem reproduktorů Companion® 2 Series III pro multimedia. Budete si užívat zvuku, který je výrazně lepší než původními reproduktory. Přitom to je nejdostupnější systém reproduktorů pro počítače od BOSE.

  • Vysoce kvalitní, čistý zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti
  • Široký realistický zvuk vydávaný dvěma elegantními reproduktory
  • Přehrávání zvuku z dalšího zařízení přes externí vstup 
  • Regulace hlasitosti a výstup pro sluchátka na přední straně pravého reproduktoru 


Kvalita zvuku na dosah 

Můžete získat lepší přístup do světa zábavy s vaším počítačem. S technikou Bose® uslyšíte všechno, co jste chtěli slyšet pouze se dvěma reproduktory. Patentovaná technologie pro digitální zpracování signálu přináší realistický zvuk při téměř jakékoliv úrovni hlasitosti. Tak si budete vychutnávat svou oblíbenou hudbu, videa a streamování ještě více než předtím.
Široký zvukový obraz 

Sedněte si ke svému počítači nebo notebooku a připravte se na poslech zvuku, který zdánlivě daleko přesahuje skutečnou velikost reproduktorů. Zvuk zpracovávají a upravují stereofonní digitální obvody TrueSpace®, proto je výsledný zvuk tak prostorový a živý.

Přináší vysoký výkon

To není znát jenom u her nebo při přehrávání hudby a videa. Všimněte si výkonu na hloubkách a detailního zvuku, který vyzařují skříňky s basovým rezonátorem. 
Jednoduché nastavení, snadný poslech  
Vše, co potřebujete je v krabici, a vše zapojíte a nastavíte během několika minut. Ovládání hlasitosti a konektor pro sluchátka je na přední straně pravého reproduktoru.
Rozšiřte svou zábavu 
Použijte vstup pro další signál a využijte zvukový výkon systému Bose® i pro jiný zdroj zvuku jako je váš iPhone nebo iPad.


DETAILTechnické parametry

Hmotnost (Pravý reproduktor): 1,0 kg
Hmotnost (Levý reproduktor): 0,8 kg
Rozměry (Š x V x H) 80 x 190 x 150 mm (Pravý reproduktor)
80 x 190 x 145 mm (Levý reproduktor)  
Obsah balení:

2 x Companion 2 III reproduktor
Napájecí kabel
Reproduktorový kabel
Signálový audio kabel

Máte dotazy? Napište nám ...