BOSE Acoustimass 5 Series V - černá
  • Doprava zdarma

BOSE Acoustimass 5 Series V - černá

Výrobce: BOSE

Reproduktorový systém 2.1. využívající odrazů od stěn místnosti. Na rozdíl od klasických reprosoustav, kdy optimální poslechové místo je uprostřed mezi nimy, reprosoustavy Bose Direct/Reflecting® vytvoří hifi stereo v celé místnosti stejně jako při živém koncertu v koncertní síni. Soustavu tvoří dva malé štíhlé sloupky Direct/Reflecting Series II s možností montáže na zeď a pasivní basový modul Acoustimass, který lze umístit na vhodném místě i skrytě a hluboké basy tak budou zdánlivě vycházet z malých sloupků.

Barevné varianty
Skladem
16 490 Kč
643,88 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Hudba v Celém Prostoru

Díky systému Acoustimass® 5 Series V uslyšíte nejen všechny nuance Vaší hudby, ale zároveň se přenesete i do centra děje. Dvě přepracované reprosoustavy Direct/Reflecting® Series II se štíhlým profilem dodávají se zvukem i designový styl. Skrytě umístěný basový modul Acoustimass® doplňuje zvuk nejhlubší frekvence. Systém zaplní zvukem i poměrně velké prostory Vašeho domova.

  • Stereofonní zvukový prostor z elegantního systému po celé ploše místnosti
  • Přepracované reprosoustavy Direct/Reflecting® Series II naplní místnost jasným realistickým zvukem
  • Hluboké frekvence ze skrytého basového modulu Acoustimass®
  • Zřetelně označené kabely a konektory pro snadné propojení se stereofonním systémem jsou ve výbavě.

Zvukový prostor ze štíhlého sloupku.
Pozornost upoutá elegantní design reproduktorového sloupku Direct/Reflecting® Series II. Každý sloupek obsahuje přesně šikmo umístěné reproduktory. Zvuk se tak nesoustředí pouze do jednoho bodu, ale vyplní prostorovým zvukem celou plochu pokoje. Nové držáky Bose WB-50 (nejsou součástí dodávaného příslušenství) umožní namontovat reproduktory na zeď v jedné rovině a proti předchozímu modelu dosahují od ní téměř o pět centimetrů nižší odstup a designově tak lépe ladí s instalací moderní ploché televize.


Hudby s basovým základem
Hudbě dodává živost pevná basová linka nebo razantní buben. Tyto hluboké tóny dokonale vyzařuje basový modul Acoustimass® bez slyšitelného zkreslení při jakékoliv úrovni hlasitosti. Modul lze umístit skrytě na vhodném místě, a tak i hluboké basy budou zdánlivě vycházet z malých sloupků.

DETAIL


Technické parametry

Impedance 4 - 8 Ω
Doporučený výkon zesilovače 10 - 200 W
Hmotnost:
Acoustimass modul
DoubleCube Direct/Reflecting Series II

8,5 kg
1,0 kg
Rozměry : (š x v x h)
Acoustimass modul
DoubleCube Direct/Reflecting Series II
190 x355 x  480 mm
83 x 189 x 84 mm
Obsah balení:

Acoustimass modul
2 x DoubleCube Direct/Reflecting Series II reproduktor
4 x Kabely k reproduktorům

Máte dotazy? Napište nám ...