BOSE Acoustimass 10 Series V - černá
  • Doprava zdarma

BOSE Acoustimass 10 Series V - černá

Výrobce: BOSE

Nejpopulárnější model reproduktorové sestavy 5.1 od firmy BOSE. Nově zcela přepracované reproduktory Direct/Reflecting Series II s možností montáže na zeď, výkonný aktivní basový modul Acoustimass, kompatibilní s DTS / DolbyDigital 5.1 s nastavením přechodové frekvence a úrovně basů. Sada pasivních reproduktorů s aktivním subwooferem. Připojuje se na výkonnové výstupy a linkový výstup LFE/Subwoofer AV receiveru. Basový modul je možné na vhodném místě umístit i skrytě a basy tak zdánlivě vycházejí z malých reproduktorů. Sada propojovacích kabelů je součástí dodávky.

Barevné varianty
Na cestě
Do týdne
35 000 Kč
1 404,86 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vysoce výkonný prostorový zvuk

Pět malých elegantních výkonných reproduktorů a basový modul vytvoří prostorový zvuk s ohromnými basy i v poměrně velkém obývacím pokoji. Systém reproduktorů Acoustimass 10 Series V vytváří velmi široké zvukové pole, které Vás doslova vtáhne do děje. Nejvýkonější Acoustimass systém s novými, zcela přepracovanými reproduktory Direct/Reflecting Series II, které krásně ladí s moderní plochou televizí. Inovovaný basový modul s vestavěným zesilovačem reprodukuje hluboké tóny s neuvěřitelnou čistotou a účinkem v celém prostoru.

  • Nejvýkonnější systém Acoustimass systém přináší prostorový zvuk vhodný i do velkých místností
  • Nové reproduktory se štíhlejším profilem Direct/Reflecting Series II jdou namontovat na zeď s malým odstupem
  • Ohromné basy poskytuje aktivní modul Acoustimass s dvojicí výkonných měničů
  • Možnost optimálního nastavení přechodové frekvence a hlasitosti basů
  • Snadné zapojení umožní  zřetelně označené kabely a konektory které jsou pro součástí balení

Domácí kino jinak a nově
Nové zcela přepracované reproduktory Direct/Reflecting® poskytují velký zvuk  i z malého objemu. Nové reproduktory s tenčím profilem mají uvnitř skříňky přesně nasměrované měniče pro dokonalý zvukový zážitek. Reproduktory jdou snadno nainstalovat na zeď, pomocí nových konzolí Bose WB-50 (nejsou součástí dodávaného příslušenství), které zajistí proti předchozímu modelu téměř o dva palce menší odstup od zdi, a designově tak reproduktory lépe ladí  s instalací moderního plochého televizoru.
Úžasný objem basů  
Dobrý film dělá kvalitní scénář. Velký zážitek z dobrého filmu  podporují i zvukové efekty. A to je úkol pro aktivní basový modul Acoustimass®. Patentovaná technologie se dvěma k podlaze vyzařujícími basovými reproduktory o průměru 13 cm s velkým zdvihem  a předním zvukovodem posiluje basy až do šestatřiceti Hertz. Basový modul je schopný zahrát hluboké basy bez slyšitelného zkreslení i při velké hlasitosti. Použitá aktivní technologie umožní podle potřeby vyladit hlasitost a přechodovou frekvenci. Basovou jednotku lze umístit i skrytě za závěs nebo pohovku a basy tak zdánlivě vycházejí z malých reproduktorů.

DETAIL


Technické parametry

Impedance 4 - 8 Ω
Doporučený výkon zesilovače 10 - 200 W
Hmotnost:
Acoustimass modul
Direct/Reflecting Series II
Centrální reproduktor

15,8 kg
1,0 kg
1,0 kg
Rozměry (v x š x h)
Acoustimass modul
Direct/Reflecting Series II
Centrální reproduktor

415 x 207 x 643 mm
189 x 83 x 84 mm
87 x 186 x 81 mm
Obsah balení:

Acoustimass modul
4 Direct/Reflecting Series II reproduktory
Centrální reproduktor 
Kabely k předním reproduktorům (6,1 m) 
Kabely k zadním reproduktorům (15,2 m)
Systémový propojovací kabel

Máte dotazy? Napište nám ...