Bose 591 II - bílá
  • Doprava zdarma

Bose 591 II - bílá

Výrobce: BOSE

Pár kulatých reproduktorů zabudovatelných do stěn nebo podhledu s širokým vyzařovacím úhlam zvuku s patentovanou funkcí Stereo Everywhere. Po propojení se zesilovačem SoundTouch 5 možnost streamování hudby přes domácí WiFi síť.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
13 990 Kč
564,34 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Bose 591 Virtually Invisible

Tyto kulaté a ,,prakticky neviditelné'' reproduktory do stropu Virtually Invisible jsou osazeny jedním 12,7 cm basovým reproduktorem a dvěma velmi strategicky umístěnými 1,9 cm výškovými reproduktory, což prokazatelně eliminuje potřebu zacílit reproduktory do místnosti. Exkluzivní technologie reproduktorů Bose Stereo Everywhere poskytuje vyvážený stereo zvuk napříč širokou oblastí, i ve větších prostorech.

Ultra tenký rámeček je připojen přímo na mřížku reproduktory, což umožňuje snadné přebarvení mřížky potřebnou barvou, a díky tomu také elegantně splyne s celou vaší místností. A protože na mřížce není použitý látkový potah, není třeba mít obavy, že se při lakování v mřížce nahromadí příliš velké množství barvy nebo se napustí barvou. Plus, magnety umožňují rychlé a snadné sejmutí mřížky. Také instalace je velmi rychlá a snadná díky montážním svorkám.

Další skvělou vlastností těchto reproduktorů je streamování hudby přes síť Wi-Fi. S volitelným zesilovačem SoundTouch SA-5 můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdy dříve. Bezdrátově můžete tak streamovat 20.000 internetových rádií z celého světa, miliony skladeb a seznamů skladeb z vaší osobní hudební knihovny, a využívat populární hudební služby jako Deezer a Spotify. To vše je k dispozici přostřednictvím vaší Wi-Fi sítě. Tento systém také pracuje s jinými systémy SoundTouch, s cílem vytvořit zážitek z multi-room poslechu. V režimu párty tyto systémy pracují společně jako jeden systém, kdy můžete přehrávat různou hudbu v různých místnostech, všude přehrávat stejnou hudbu, nebo si vytvořit zóny dle vlastního výběru.

Technické parametry

Reproduktory 1 x 127 mm (5") středobasový
2 x 19 mm (3/4") výškový
Impedance 8 Ω
Zatižitelnost 50 W (IEC)
Doporučený výkon zesilovače 10 - 100 W
Rozměry (průměr x h) 166 x 96,7 mm (6,5" x 3,8")
Mřížka průměr 206 mm (8,11")
Montážní otvor průměr 170 mm (6,7")
Hmotnost: 1,45 kg

Máte dotazy? Napište nám ...