Bluesound RC 1 - černá
  • K vidění
    ve studiu
  • Doprava zdarma

Bluesound RC 1 - černá

Výrobce: Bluesound

Toto vysoce funkční a elegantní příslušenství k přístrojům Bluesound umožňuje ovládat přehrávání hudby snadno a rychle bez nutnosti použití smartfonu nebo tabletu. Přehrávač lze snadno spárovat s ovladačem Bluesound RC 1, který funguje ihned po vybalení z krabice.

Barevné varianty
Skladem
1 730 Kč
72,06 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nic komplikovaného, nic složitého, jen všechny nejpoužívanější funkce Bluesoundu dostupné na dotek vašich prstů. Ovladač RC1 byl vytvořen tak, aby nejdůležitější tlačítka – ovládání hlasitosti, ztišení a přehrávání/pauza – byly umístěny na nejsnáz dosažitelném místě. Přidejte k tomu 10 užitečných tlačítek pro předvolby a z RC1 se stane neuvěřitelný pomocník pro každodenní použití.

Všechny přehrávače Bluesound Gen 2 a Gen 2i a vyšší jsou vybaveny vestavěným IR senzorem a nyní mají IR povely pro RC1 vestavěné v BluOS. To znamená, že pokud máte přehrávač aktualizovaný na nejnovější BluOS firmware, bude ovladač RC1 fungovat hned po vybalení z krabice – stačí do něj jen vložit přibalené baterie a vše je připraveno k použití.
RC1 funguje také s vybranými NAD produkty s vestavěným BluOS streamerem (NAD M10, NAD M50.2, NAD C658 (po aktualizaci firmware).

Máte dotazy? Napište nám ...