Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

Block CVR-100+ MKII Stříbrný

Prodej skončil
Nehodnoceno

CD receiver s příjmem stanic na VKV, v digitálním systému DAB+ nebo na internetu. CD (HDCD) a přehrávač médií včetně Bluetooth a WiFi v jednom přístroji. Všechny informace se zobrazují na barevném displeji s vysokým rozlišením. Vyšší model CD receiveru od rodinné firmy Audio Block se sídlem nedaleko německého Oldemburku. Konstrukce vychází z přístrojů vyšší modelové řady 100. Německá kvalita za příznivou cenu.

Výrobce: Block
  • Více o produktu
  • Technické parametry
  • Související produkty
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení

Stejně jako ostatní komponenty nesoucí značku Block je navržen s maximálním důrazem na zvukovou kvalitu. Přístroj má precizní šasi ze silných kovových a hliníkových dílů, bočními chladiči koncových zesilovačů a masivním 10 mm silným čelním panelem z eloxovaného hliníku. Skříň nemá chladící otvory - je zcela uzavřená, a tak se do přístroje a zejména CD mechaniky nepráší. Navolené funkce a další údaje zobrazuje velký barevný displej s vysokým rozlišením. Na displeji je tak vidět i obal desky, logo stanice a pod. Elektroniku napájí výkonný toroidní transformátor se samostatnými vinutími pro jednotlivé obvody. Všechny funkce lze ovládat i z dálkového ovladače, který lze naučit kódy i dalších AV přístrojů. Vyrábí se ve stříbrné a černé barvě.

Zesilovač
Kromě třech optických a koaxiálního vstupu a vstupu USB-A pro digitální zdroje signálu, lze k přístroji připojit dalších pět analogových zdroje signálu včetně gramofonu s MM přenoskou. Vstup USB-A pro přehrávání podporovaných formátů z pamětí flash a jeden linkový vstup pro analogový signál např. pro osobní přehrávač je na předním panelu, stejně jako výstup pro sluchátka (oba jack 3,5 mm). Regulaci hlasitosti, tónové korekce hloubky/výšky a vyvážení kanálů je svěřeno elektronickým potenciometrům. Pro úpravu zvuku je k dispozici i osm předvolených ekvalizačních křivek. Linkovým výstupem je možné napájet aktivní reproboxy v druhé místnosti nebo rozšířit aktivním subwooferem basovou dynamiku. Výstupní výkon 2 x 60 W na 4 Ω je optimání i pro větší obývací pokoj, jídelnu nebo kancelář.

Tuner
Rozhlasové stanice je možné přijímat nejen na klasickém pásmu VKV FM, ale i v nově zaváděném digitálním systému DAB+ ve III pásmu. Do paměti je možné v každém pásmu uložit deset oblíbených stanic.
Další desítky tisíc stanic je možné poslouhat připojením k internetové síti.

CD přehrávač 
Kvalitní CD mechanika s klasickým "šuplíkem" přehrává nejen klasická CDčka, ale i vypálená CD-R/RW včetně MP3. Vestavěný je i dekodér HD-CD.

Technické parametry

Výstupní výkon 2 x 60 W / 4 Ω, 2 x 48 W / 8 Ω
Zkreslení 0,007%
Frekvenční rozsah 20 Hz – 26 kHz
Odstup s/š > 88 dB
Přeslechy > 60 dB
Analogové vstupy / citlivost 3 x Cinch-RCA / 300mV
1 x Phono / 5 mV
1 x Jack 3,5 mm / 300mV
Digitální vstupy 3 x Optika S/PIF
1 x Koaxiál - Cinch
1 x USB
Výstupy 1 x Regulovatelná linka Cinch-RCA
1 x Výstup pro záznam Cinch-RCA
1 x Výstup pro sluchátka - Jack 3,5 mm
2 x Reproduktory
Tuner VKV FM 87,5 - 108 MHz
DAB+: 174,928 - 239,2 MHz
Předvolby 10 + 10
Datové formáty AAC, AAC+, MP3, WAV, WMA, FLAC (gapless)
Streaming  DLNA / UPnP s BLOCK APP
Síť LAN (Ethernet, RJ-45)
WLAN 2,4 und 5 GHz
Bluetooth
Přehrávané formáty HDCD/CD-R/CD-RW/MP3
Podpora formátů přední USB MP3,WMA, FLAC
24 bitů /48 kHz
DLNA 192 kHz/24 bit
Příkon max. 300 W
Rozměry (š × v × h) 440 x 118 x 330  mm
Hmotnost 9,4 kg

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru