Beyerdynamic T70 - titan

Beyerdynamic T70 - titan

Výrobce: Beyerdynamic

Uzavřená circumaurální sluchátka s vysoce účinnými měniči Tesla s excelentním potlačením okolního hluku. Vynikají rychlou impulzní odezvou, širokým frekvenčním rozsahem a vysokým akustickým výkonem. Nabízejí mimořádně vyvážený frekvenční rozsah a transparentní prostor a zajistí požitek z hudby nejnáročnějším posluchačům i v hlučném prostředí, a naopak jejich poslech neruší okolí. Jsou určena pro domácí hifi aparaturu nebo k televizorům. Pro přenosná auudiozařízení je vhodnější verze T70p s impedancí 32 Ω. Garanci jejich vysoké kvality zajišťuje ruční výroba v Německu.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

PRÉMIOVÁ UZAVŘENÁ SLUCHÁTKA S TECHNOLOGIÍ TESLA
T 70 jsou otevřená sluchátka kategorie high-end používající revoluční technologii Tesla. Uzavřená konstrukce účinně eliminuje okolní hluk, a tak i při nízké hlasitosti jsou ve zvuku slyšet i nejjemnější detaily. Poslouchaný zvuk naopak neruší tiché okolí. Pohyb membrán sluchátkových reproduktorů je přesně kontrolován a reprodukce je vyvážená od hlubokých basů po křišťálové výšky. Využívají nové měniče s magnetickým obvodem, který vytváří magnetickou indukci s intezitou 1T (tesla). Sluchátka jsou proto prakticky dvojnásobně citlivější než běžné modely. Elektrický signál je tak mnohem efektivněji převeden na akustický a sluchátka tak nabízejí větší rezervu výkonu pro dynamické špičky. Garanci jejich vysoké kvality zajišťuje výroba v Německu.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY - ELEGANTNÍ DESIGN
Elegantní vzhled sluchátek dotvářejí i ty nejmenší individuelně navržené technické detaily. Polstrování náušníků a hlavového mostu měkkým velurem s mikrovlákny zajišťuje maximální komfort i při dlouhodobém poslechu.

Vlastnosti:
  • Vysoce citlivé měniče s technogií Tesla
  • Excelentní potlačení okolního hluku
  • Hlavový most a náušníky potažené sametovým mikrovláknem
  • Zlacený mini stereo jack 3,5 mm se šroubovacím adaptérem 6,3 mm

Technické parametry

Frekvenční rozsah 5 - 40000 Hz
Harmonické zkreslení (THD): < 0,05 % (1 mW / 500 Hz) 
Jmenovitý akustický tlak 104 dB (1 mW / 500 Hz)
Jmenovitá impedance 250 Ω 
Maximální zátěž 200 mW
Maximální akustický tlak 127 dB (200 mW / 500 Hz)
Potlačení vnějšího zvuku 18 dB
Kabel rovný 3 m / jednostranný 
jack 3,5 mm
Konstrukce uzavřená, dynamická
circumaurální 
Hmotnost (bez kabelu) 330 g
Obsah balení sluchátka T 70
šroubovací redukce jack 6,3/3,5 mm
transportní pouzdro

Máte dotazy? Napište nám ...