Beyerdynamic T1 2G - stříbrná
 • Doprava zdarma

Beyerdynamic T1 2G - stříbrná

Výrobce: Beyerdynamic

Audiofilská, prémiová, polootevřená circumaurální sluchátka 2. generace s vysoce účinnými měniči Tesla  jsou určena pro hudební nadšence. Sluchátka Beyerdynamic T1 2G jsou vlajkovou lodí ve výrobním programu sluchátek pro domácnost. Použitou unikátní technologií Tesla stanovují nové standardy. Sluchátka T1 2G mají křišťálově čistý zvuk, vynikají rychlou impulzní odezvou, širokým frekvenčním rozsahem a vysokým akustickým výkonem. Vynikají mimořádně vyváženým frekvenčním rozsahem a transparentním prostorem. Nabízejí požitek z hudby i pro nejnáročnější posluchače. Garanci jejich vysoké kvality zajišťuje ruční výroba v Německu.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do týdne
21 000 Kč
829,97 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

TESLA TECHNOLOGIE PRO HUDEBNÍ NADŠENCE
Technologie Tesla využívá nové měniče s magnetickým obvodem, který vytváří magnetickou indukci s intezitou 1T (tesla). Sluchátka jsou proto prakticky dvojnásobně citlivější než běžné modely. Elektrický signál je tak mnohem efektivněji převeden na akustický a sluchátka tak nabízejí větší rezervu výkonu pro dynamické špičky. Garanci jejich vysoké kvality zajišťuje ruční výroba v Německu.

ODPOJITELNÝ KABEL STUDIOVÉ KVALITY
Nová verze sluchátek T1 má odpojitelný kabel s textilním potahem a zlacený šroubovací Jack 3,5 / 6,3 mm pro optimální přenos signálu. Jeho vodiče jsou vyrobeny z vysoce čisté mědi OCC, vyrobené v té nejlepší kvalitě, jakou je průmysl schopný vyrobit. Kabel lze v případě potřeby vyměnit za symetrický typ s čtyř-pinovým konektorem XLR. To umožní uživatelům sluchátka připojit k sluchátkovému zesilovači se symetrickým výstupem a plně využít symetrického přenosu signálu.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY - ELEGANTNÍ DESIGN
Elegantní vzhled sluchátek dotvářejí i ty nejmenší individuelně navržené technické detaily. Vnější strana polootevřených muší je kryta jemnou barevně sladěnou kovovou síťkou. V roce 2010 získala sluchátka T1 mezinárodní cenu za design "Red Dot design award". Charakteristickým znakem nové generace je polstrování náušníků měkkým velurem z dutých vláken. Prodyšné polstrování umožní příjemnou pohodu i při dlouhodobém poslechu. Vrstva paměťové pěny pod velurem dělá náušníky mimořádně jemné. Se sluchátky je dodáváno luxusní pevné transportní s odklopným víčkem, které může sloužit nejen pro transport, ale i jako ochana před prachem když nejsou používána. Díky jeho provedení může být bez problémů umístěno i u domácího hi-fi systému. Spolu se sluchátkovým zesilovačem A2 od Beyerdynamic tvoří vyváženou sestavu.

Vlastnosti:
 • Vysoce citlivé měniče s technogií Tesla
 • Prostorový, transparentní a plný zvuk
 • Rychlá impulzní odezva
 • Vysoká impedance 600 Ω
 • Dvoustranný, odpojitelný, 3 metry dlouhý kabel, s textilním opletem, měděné vodiče OCC 7N
 • Zlacený mini stereo jack 3,5 mm se šroubovacím adaptérem 6,3 mm 
 • Prodyšné, super měkké polstrování z paměťové pěny
 • Vysoce kvalitní potah hlavového mostu
 • Luxusní pevné transportní pouzdro
 • Ruční výroba v Německu
 • 5-ti letá záruka

Technické parametry

Frekvenční rozsah 5 - 50000 Hz
Harmonické zkreslení (THD): < 0,05 % (1 mW / 500 Hz) 
Jmenovitý akustický tlak 102 dB (1 mW / 500 Hz)
Jmenovitá impedance 600 Ω 
Maximální zátěž 300 mW
Kabel rovný 3 m / dvojitý, odpojitelný s textilním opletem
jack 3,5 mm
Konstrukce polootevřená, dynamická
circumaurální 
Hmotnost (bez kabelu) 290 g
Obsah balení sluchátka T 1 2 G
šroubovací redukce jack 6,3/3,5 mm
pevné transportní pouzdro

Máte dotazy? Napište nám ...