AUDIOVECTOR QR5 - ořech dýha
-27%
Ušetříte26 000 Kč
  • Doprava zdarma
  • Doprodej

AUDIOVECTOR QR5 - ořech dýha

Výrobce: AUDIOVECTOR

Nová větší sloupová třípásmová reprosoustava ze série QR. Stejně jako všechny reprosoustavy Audiovector je celá od návrhu, výrobu, lakování až po kompletaci vyrobena v Dánsku ( 100% Made in Denmark). Ozvučnice se zaoblenými hranami je osazena reproduktory vlastní výroby. Oba basové i středopásmový reproduktor mají magnetický obvod s dvojitým magnetem a membránu ze sendvičového materiálu. Vylepšený firemní výškový reproduktor s páskovým systémem Air Motion Tweeter 2 se vyznačuje jemným a detailním zvukem (nejedná se o klasický páskový měnič s ostrým zvukem ). Reprosoustavy se vyznačují dynamickými basy a vyváženým zvukem. Stejně jako všechny reprosoustavy zn. Audiovector jsou vhodné pro všechny druhy hudby. Navržený a vyrobený v Dánsku s cílem dosáhnout jedinečný zvuk. Sočástí dodávky je i ochranná přední mřížka.

Barevné varianty
Skladem
Do 3 dnů
Původní cena: 94 990 Kč
68 990 Kč
2 940,97 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Design a barevné provedení reprosoustav je navrženo tak, aby se hodilo do moderního domácího interiéru.
Oba basové i středotónový reproduktor jsou opatřeny kruhovým kovovým rámečkem jako u vyšších modelových řad. Jejich membrány byly navrženy na základě zkušeností z akusticky inertními membránami reproduktorů série SR a R. Membránu tvoří trojvrstvý sendvič leteckého hliníku s měkkým tlumícím materiálem uprostřed. Sendvičovou konstrukcí tak vznikla zvukově zatlumená membrána s velice nízkým zkreslením a přesným pohybem v celém pracovním rozsahu. Konstrukce zavěšení umožňuje lineární pohyb membrány ve velkém rozsahu, která pak pracuje jako perfektní píst v rozsahu několika oktáv frekvenčního pásma prakticky bez zkreslení.
Bass-reflexový rezonátor Q port vyúsťuje do mezery mezi ozvučnicí a základnou, což zjednodušuje umístění reprosoustav v místnosti.Reprosoustavy jsou osazeny novým výškovým reproduktorem Gold Leaf Air Motion, navazující na úspěšný výškový reproduktor Avantgarde s principem Air Motion Transformer navržený pro modely Signature. Tento reproduktor je schopný přenášet široké frekvenční pásmo od 2900 Hz do více než 50 kHz. Základnu reproduktoru tvoří přesně opracovaná deska z jednodo kusu kvalitního leteckého hliníku. Povrchová úprava je provedena kartáčovaným eloxem ve krásné wolframově šedé barvě.Před výškovým systém je zlatistá síťka, která tvoří nejen jeho mechanickou ochranu, ale zároveň rozptyluje zvuk a funguje také jako s-stop filtr. Použití síťky bylo inspirováno POP filtrem před mikrofonem používaném v profesionálních nahrávacích studiích.


Série QR je vybavena magneticky fixovanou přední mřížkou
Vyrábí se v následujících barevných provedeních:
Walnut weneer ( pravá dýha – nejedná se o folii )
Mat White
Black High Gloss ( klavírní lak 7 vrstev, tedy jde o opravdový klavírní lak ( ne auto lak ) 

Technické parametry

Systém 3 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor Páskový, Gold Leaf AMT 2 se síťkou S stop
Středopásmový reproduktor 1 x 150 mm Pure Piston technologie
dual magnet, konkávní sendvičová membrána
Basové reproduktory 2 x 150 mm Pure Piston technologie
dual magnet, konkávní sendvičová membrána
Frekvenční rozsah 25 Hz - 45 kHz
Horní přenášená frekvence 102 kHz
Citlivost (2,83V / 1m) 91 dB
Impedance 4 Ω (velmi snadná zátěž pro zesilovač)
Maximální příkon (hudební) 280 W
Dělící frekvence výhybky 400 Hz / 3 kHz (DFF)
Bassreflex Q-port, spodní vyzařování
Terminály Single wire
Rozměry (š x v x h ) 210 x 1057 x 270 mm 
Hmotnost 22,9kg
Provedení Walnut weneer ( pravá dýha)
Mat White - hedvábně bílá 
Black High Gloss ( opravdový klavírní lak 7 vrstev) 

Máte dotazy? Napište nám ...