AUDIOVECTOR QR3 - ořech / dýha

AUDIOVECTOR QR3 - ořech / dýha

Výrobce: AUDIOVECTOR

Sloupová, dvou a půl pásmová reprosoustava nové série QR. Stejně jako všechny reprosoustavy Audiovector je celá od návrhu, lakování po kompletaci vyrobena v Dánsku ( 100% Made in Denmark). Ozvučnice se zaoblenými hranami jsou osazeny novými reproduktory vlastní výroby. Basový reproduktor s dvojitým magnetem má novou sendvičovou membránu. Nový je i výškový reproduktor s páskovým systémem s jemným a detailním zvukem (nejedná se o klasický páskový měnič s ostrým zvukem ) Reprosoustavy se vyznačují dynamickými basy a vyváženým zvukem. Stejně jako všechny reprosoustavy zn. Audiovector jsou vhodné pro všechny druhy hudby. . Navržený a vyrobený v Dánsku s cílem dosáhnout jedinečný zvuk. 

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Design a barevné provedení je navrženo tak, aby se hodilo do moderního domácího interiéru
Středobasové reproduktory jsou opatřeny kruhovým kovovým rámečkem jako u vyšších modelových řad. Nová konstrukce jejich membrán vznikla na základě zkušeností z akusticky inertními membránami reproduktorů série SR a R. Membránu tvoří trojvrstvý sendvič leteckého hliníku s měkkým tlumícím materiálem uprostřed. Tak vznikla zvukově zatlumená membrána s velice nízkým zkreslením a přesným pohybem v celém pracovním rozsahu. Konstrukce zavěšení umožňuje lineární pohyb membrány ve velkém rozsahu, která pak pracuje jako perfektní píst v rozsahu několika oktáv frekvenčního pásma prakticky bez zkreslení.
Bass-reflexový rezonátor Q port vyúsťuje do mezery mezi ozvučnicí
a základnou, což zjednodušuje umístění reprosoustav v místnosti.Reprosoustavy jsou osazeny novým výškovým reproduktorem Gold Leaf Air Motion, navazující na úspěšný výškový reproduktor Avantgarde s principem Air Motion Transformer navržený pro modely Signature. Tento reproduktor je schopný přenášet široké frekvenční pásmo od 2900 Hz do více než 50 kHz. Základnu reproduktoru tvoří přesně opracovaná deska z jednodo kusu kvalitního leteckého hliníku. Povrchová úprava je provedena kartáčovaným eloxem ve krásné wolframově šedé barvě.Před výškovým systém je zlatistá síťka, která tvoří nejen jeho mechanickou ochranu, ale zároveň rozptyluje zvuk a funguje také jako s-stop filtr. Použití síťky bylo inspirováno POP filtrem před mikrofonem používaném v profesionálních nahrávacích studiích.


Série QR je opatřena magneticky fixovanou přední mřížkou.
Vyrábí se v následujících barevných provedeních:
Walnut weneer ( pravá dýha )
Mat White
Black High Gloss  (opravdový klavírní lak 7 vrstev)

Technické parametry

Systém 2,5 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor Gold Leaf AMT se síťkou S stop
Středobasové reproduktory 2 x 150 mm, Pure Piston technologie
dual magnet, konkávní sendvičová membrána
Frekvenční rozsah 30 Hz - 45 kHz
Horní přenášená frekvence 105 kHz
Citlivost (2,83 V / m) 90 dB
Impedance jmenovitá (rozsah) 4 - 8 Ω
Maximální příkon (hudební) 200 W
Dělící frekvence výhybky 400 Hz/ 3 kHz
Bassreflex Q port, spodní vyzařování
Terminály Single wire
Rozměry (š x v x h ) 190 x 942 x 232 mm
Hmotnost 15,4kg
Provedení Walnut weneer ( pravá dýha)
Mat White - hedvábně bílá 
Black High Gloss ( opravdový klavírní lak 7 vrstev) 

Máte dotazy? Napište nám ...