Audioquest Aspen SBW - 3 m
  • Doprava zdarma

Audioquest Aspen SBW - 3 m

Výrobce: Audioquest

Audioquest Aspen SBW je sada high-endových reproduktorových kabelů v provedení Single-BiWire s průměrem 9 AWG (6,63 mm²).

Délka kabelu
Na objednávku
Do 3 týdnů
68 640 Kč
2 772,55 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Aspen je vyroben pouze z naprosto dokonalé mědi (Perfect-Surface Copper+) a implementuje také technologie DBS (Dielectric-Bias System), NDS (Noise-Dissipation System) a mnohé další. PSC+ znamená pevné vodiče z mědi s hladkým povrchem. Pevné vodiče zabraňují interakci mezi vlákny, která bývá hlavním zdrojem zkreslení signálu. "Hrubost" zvuku je minimalizována a naopak čistota a jasnost díky použití tohoto typu mědi dokonale vyniknou.

  • Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízkoztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týče.
  • Double Counter-Spiral (dvojitě křížená spirála) geometrie: Aspen, a ostatní výrobky Audioquest řady "Tree" mají vodiče řešeny jako kruhové pole pozitivních vodičů vedoucích jedním směrem, okolo této vnitřní skupiny vodičů se obtáčí negativní vodiče v opačném směru, což poskytuje podstatnou výkonnostní výhodu, protože pozitivní a negativní vodiče se kříží, místo aby běžely paralelně. Fixní vztah mezi pozitivními a negativními vodiči je pak zajištěn rozdělením na dvě "trubice". Výsledkem je ohromující jasnost a čistota zvuku, jako kdybyste zaostřili fotoaparát a přitom nevěděli, jak moc byl předtím rozostřený.
  • Dielectric-Bias System (DBS): Všechny typy izolace zpomalují signál uvnitř vodiče. DBS systém vytváří silné elektrostatické pole, které sytí a polarizuje molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.
  • Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů.

Technické parametry

Vodič Pevný PSC+ / PSC
Průměr 9 AWG (6,63mm2)
Geometrie Dvojitě křížené spirály
Dielektikum Pěnový polyetylén (u všech plusových vodičů)
Systém odstranění šumu Vícevrstvý s karbonem - systém pohlcování šumu a systém pohlcení přeslechů
Napojení konektorů Volba z 1000 Series Multi-vidlička nebo Banánek (jen stříbrný)

Máte dotazy? Napište nám ...